Keystone logo
The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Wstęp

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Master Institute jest częścią Szkoły Sztuk Pięknych i Projektowania St. Joost, położonej na południu Holandii w mieście 's-Hertogenbosch. Instytut, położony w sercu Europy oraz europejskiej sztuki i designu, oferuje szerokie spojrzenie na teorię i praktykę oraz umożliwia ożywioną wymianę międzynarodową. Nasze nowoczesne, całodobowe zaplecze i otwarta koncepcja studia tworzą żyzne środowisko, w którym może rozwijać się bogata, multidyscyplinarna praktyka.

Master Institute zachęca i wspiera studentów w prowadzonych przez nich interdyscyplinarnych Pathways badawczych. Zachęcamy do uczenia się, które przekształca ramy odniesienia - zestawy stałych założeń i oczekiwań - aby uczynić uczniów bardziej włączającymi, otwartymi, refleksyjnymi i emocjonalnie zdolnymi do zmiany.

Nasza społeczność edukacyjna jest międzykulturowa; studenci z różnych środowisk przedstawiają różne perspektywy na stanowiska polityczne i artystyczne. Obejmujemy wiele. Instytut oferuje żywe środowisko do badań w konkretnych obszarach programów oraz w grupach badawczych inicjowanych przez opiekunów i profesorów badawczych. Kluczem jest samokontrola i samoorganizacja. Dokładamy wszelkich starań, aby studenci stali się profesjonalistami, którzy są w stanie kształtować swoje praktyki celowo, strategicznie i etycznie.

Mistrzowskie webinaria

Dołącz do nas na mistrzowskie seminaria internetowe na temat naszego Mistrza Animacji oraz Mistrza Sztuk Pięknych i Projektowania. W czterech różnych sesjach wykładowcy dają unikalny wgląd w programy studiów. Dowiedz się, jak nasi mistrzowie mogą wzmocnić Twoją praktykę zawodową jako artysty lub projektanta.

Wtorek 23 lutego 2021 r

  • Master of Animation - 11.00 CET
  • Master of Ecology Futures - 15:00 CET

Piątek 26 lutego 2021 r

  • Master of Visual Arts & Post-Contemporary Practice - 11.00 CET
  • Mistrz projektowania przestrzennego - 15:00 CET

Zapisz się na webinary, korzystając z tego linku https://fd7.formdesk.com/omnismart/Master_Webinar_Feb2021

Avans University of Applied Sciences

Master Institute of Visual Cultures (MIVC) i St. Joost School of Fine Art & Design są częścią Avans University of Applied Sciences. Wszystkie programy magisterskie MIVC mieszczą się w jednym miejscu kampusu, w pobliżu centrum miasta 's-Hertogenbosch.

Lokalizacje

  • 's Hertogenbosch

    Parallelweg 21-23, 5223AL, 's Hertogenbosch

pytania