Keystone logo
The International Institute Of Plant Engineering And Design

The International Institute Of Plant Engineering And Design

The International Institute Of Plant Engineering And Design

Wstęp

The International Institute Of Plant Engineering And Design powstał w lutym 2011 r. Jako wspólne przedsięwzięcie i ma swoje biuro administracyjne w Holandii.

Celem i podstawową działalnością Instytutu jest utrzymanie wiedzy, doświadczenia i zapewnienie szkoleń dla inżynierów i projektantów w procesie i powiązanych branżach.

Szkolenie koncentruje się na inżynierii rurociągowej i projektowaniu, mechanicznym sprzęcie statycznym / rotacyjnym, zarządzaniu projektami i wprowadzaniu poziomu inżynierii, takich jak oprzyrządowanie, elektryczne i cywilne.

Kursy inżynierii online, certyfikaty i stopnie od InIPED

Poprzez InIPED możesz zapisać się na różne kursy inżynierskie online: indywidualne kursy dla absolwentów i zawodowe z dziedziny inżynierii i pokrewnych dziedzin. Zdobywaj dyplom absolwenta lub profesjonalisty lub mistrza w zakresie inżynierii na część etatu, w tempie, które pracuje dla Ciebie.

Zapoznaj się z oferowanymi kursami inżynierskimi online w różnych dziedzinach, takich jak orurowanie, maszyny wirujące, analiza naprężeń w rurach, wyposażenie statyczne, elektrotechnika lub oprzyrządowanie.

Lokalizacje

  • Netherlands Online

    Netherlands Online, Niderlandy

pytania