Keystone logo
The International Academy Of Osteopathy

The International Academy Of Osteopathy

The International Academy Of Osteopathy

Wstęp

Chcemy, aby nasi uczniowie byli bezpiecznymi, kompetentnymi i niezależnymi osteopatiami. Oferujemy nowoczesne kursy, które spełniają najwyższe standardy akademickie. Stworzyliśmy świetny sklep za pomocą dobrej podstawy naukowej (Evidence-Based Practice - EBP). Nasi studenci powinni zawsze działać w oparciu o szeroką wiedzę naukową.

Jakość. Innowacja. Uznanie. Poszanowanie. To, na co stoi IAO®.

  • Jakość : Ciągle szukamy sposobów na lepsze przygotowanie kursów. Dziś uczniowie odgrywają ważną rolę w tym: częściowo dzięki ich opinii możemy poprawić jakość naszych usług.
  • Innowacja : IAO® śledzi najnowsze osiągnięcia (praktyka oparta na dowodach). Od lat wdrażamy "nasze wspólne nauczanie" w naszym programie nauczania. Oznacza to, że nasza metoda nauczania składa się z kombinacji klasycznej instrukcji i e-learningu. Ponadto nadal poszukujemy sposobów na bardziej widoczny w naszych kursach model oparty na dowodach.
  • Wrażenie : dużo docenienia dyscypliny osteopatii, ale także wysiłków naszych pracowników, nauczycieli i studentów.
  • Szacunek : nie tylko szacunek dla naszych studentów, naszych nauczycieli, naszych asystentów i personelu, ale także dla pacjentów. Relacja między osteopatą a pacjentem opiera się na wzajemnym szacunku.

Osteopatia zawód

IAO® kontynuuje prace na rzecz podniesienia akademickiego charakteru osteopatycznego zawodu i uznania zawodu osteopatii we wszystkich krajach, w których organizujemy szkolenia. W tym kontekście niezwykle ważne jest współdziałanie z istniejącymi zawodami medycznymi.

Cel społeczny

Oprócz kursów z zakresu osteopatii, staramy się również realizować cele społeczne. W naszych klinikach w Ghent i Antwerpii (Belgia) dajemy wszystkim szanse na korzystanie z leczenia osteopathycznego. W klinikach pacjenci mogą być leczeni bezpłatnie przez naszych uczniów ostatniego roku, oczywiście pod kontrolą wykwalifikowanego osteopaty.

Lokalizacje

  • Ghent

    Kleindokkaai 3-5 , B-9000, Ghent

Programy

    pytania