Keystone logo
The Interior Design School

The Interior Design School

The Interior Design School

Wstęp

Niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć karierę w projektowaniu wnętrz, czy po prostu chcesz przeprojektować pokój we własnym domu, zasady przewodnie pozostają takie same. The Interior Design School , założona w 1991 roku przez Iris Dunbar, prowadzi rozwijający się i elastyczny program profesjonalnych szkoleń zawodowych dla osób, które chcą odkrywać poprzez twórczą praktykę. Etos szkoły polega na kształceniu studentów w zakresie współczesnego projektowania wnętrz oraz utrzymywania bliskich powiązań w branży i oferowania wysokich wskaźników kadrowych .

Filozofia

Filozofia nauczania w The Interior Design School emuluje praktykowane studio projektowe i obejmuje wszystkie umiejętności, przedmioty, niezbędne do profesjonalnej praktyki. W tym odręczne rysunki konstrukcyjne, oświetlenie do tekstyliów i wszystkie aspekty praktyki projektowania wnętrz. Każdego roku treść kursu jest sprawdzana w celu zapewnienia, że wynik jest zgodny ze standardami branżowymi. Proces nauczania opiera się na programie indywidualnych briefów, a wszystkie twoje projekty są prezentowane i oceniane przez praktykujących projektantów wnętrz.

Studio

Studio reprezentuje funkcjonującą praktykę projektową umożliwiającą pracę w odpowiednim i profesjonalnym środowisku. Przestrzeń została zaprojektowana z indywidualnymi stanowiskami pracy, które korzystają z dużej ilości naturalnego światła, aby stworzyć inspirujące studio . Biblioteka i sala wykładowa wyposażona jest w obszerne książki projektowe i informacyjne, próbki, katalogi i aktualne czasopisma. Studenci uczą się za pomocą kombinacji szkicowników, tablic rysunkowych i komputerów Apple MacBook Pro oraz odpowiedniego oprogramowania.

Lokalizacja

The Interior Design School znajduje się w północno-zachodnim Londynie, w dzielnicy Queens Park Design, w dobrze prosperującej lokalnej społeczności biznesowej, w tym kawiarniach, delikatesach i niezależnych sklepach przy pobliskiej ulicy Salusbury Road. Obszar ten jest dobrze obsługiwany przez transport publiczny, w strefie 2 na linii Bakerloo i ma dobre połączenia z pociągami lądowymi, lokalnymi autobusami i znajduje się poza strefą przeciążenia.

Lokalizacje

  • London

    Lonsdale Road,22, NW6 6RD, London

Programy

pytania