Keystone logo
The Hague Pathway College

The Hague Pathway College

The Hague Pathway College

Wstęp

Przedstawiamy The Hague Pathway College

Hague Pathway College, położony na terenie kampusu Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Hadze (THUAS), oferuje Pathways akademickie we współpracy z THUAS, które prowadzą do uznawanych na całym świecie stopni licencjackich.

Korzyści z Hague Pathway College:

 • Popraw swoje umiejętności językowe i akademickie (większość programów studiów odbywa się w języku angielskim)
 • Dostosuj się do życia w Holandii dzięki spersonalizowanemu wsparciu studentów
 • Zaprzyjaźnij się ze studentami z całego świata

Programy studiów licencjackich THUAS:

Programy Hague Pathway College (THPC) prowadzą do programów studiów THUAS.

 1. International Foundation Year Management and Social Sciences prowadzi do:
  1. Międzynarodowy biznes
  2. Międzynarodowe zarządzanie finansowe i kontrola
  3. europejskie Studia, studia europejskie
  4. Zarządzanie komunikacją międzynarodową
  5. Międzynarodowe zarządzanie sportem
 2. International Foundation Year Technology and Design prowadzi do:
  1. Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego
  2. Projekt User Experience
  3. Technologia procesów i żywności

Twoja Pathway do Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Hadze (THUAS)

Student

 • Liceum
 • Etap 1 Międzynarodowa Fundacja
 • Etap 2 Stopień pierwszy rok
 • Etap 3 Stopień drugi
 • Etap 4, ostatni rok studiów

Dlaczego warto studiować w Hague University of Applied Sciences (THUAS)?

Zmieńmy się. Ty. Nas. Świat. To jest nasze przesłanie na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Hadze (THUAS).

Chcemy wzmocnić naszych uczniów, aby zmienili i poprawili świat, w którym żyją, ale może się to zdarzyć tylko wtedy, gdy będziemy współpracować - jeśli będziemy ewoluować i zmieniać się. Nieustannie musimy stosować nowe perspektywy i rozwiązania, aby rozwiązać obecne i przyszłe wyzwania. Odpowiedzi znajdziemy szybciej, jeśli będziemy gotowi podzielić się swoimi spostrzeżeniami, umiejętnościami i metodami.

Szkolnictwo wyższe w Holandii

Holenderski system edukacji jest jednym z najbardziej innowacyjnych i przyszłościowych sposobów myślenia na świecie. Opiera się na uczeniu się prowadzonym przez studenta, debacie analitycznej i praktycznym doświadczeniu. Holenderskie szkolnictwo wyższe cieszy się międzynarodową renomą ze względu na wysoką jakość, która jest utrzymywana przez rygorystyczny krajowy system zapewnienia jakości.

Praktyczne, otwarte Minded Education

Ponieważ jesteśmy holenderskim uniwersytetem nauk stosowanych, doświadczysz praktycznego, otwartego, świadomego i interaktywnego środowiska uczenia się. Stosujemy podejście do rozwiązywania problemów, tak jak w prawdziwym świecie zawodowym, z ćwiczeniami, które pielęgnują osobiste umiejętności przywódcze, takie jak gry, debata i praca w grupie.

Prawdziwa społeczność międzynarodowa

Hague University of Applied Sciences to mini-Organizacja Narodów Zjednoczonych z 26 000 studentów z blisko 150 różnych krajów na terenie kampusu. Nasze globalne, innowacyjne podejście znajduje odzwierciedlenie w naszych programach nauczania oraz w naszych czterech głównych tematach: Następna gospodarka, jakość życia: ludzie i technologia, dobre rządy dla bezpiecznego świata i nauka połączona. Współpracujemy również blisko z ponad 300 partnerami wymiany z ponad 50 krajów, od Brazylii i Chin po Australię, USA i kilka krajów europejskich.

Kodeks postępowania

Uniwersytet Nauk Stosowanych w Hadze jest sygnatariuszem „Kodeksu postępowania w odniesieniu do międzynarodowych studentów holenderskiego szkolnictwa wyższego”. Ponadto Hague Pathway College gwarantuje jakość naszych programów, procedur rekrutacji, selekcji i doradztwa zgodnie z wytycznymi opisanymi w tej polityce.

Uruchom swoją globalną karierę

Mimo niewielkiego rozmiaru Holandia ma dużą międzynarodową obecność. Niektóre z największych międzynarodowych korporacji, w tym Philips, Heineken, KLM, Shell, ING Bank i Unilever, są holenderskie. Jako Międzynarodowe Miasto Pokoju, Sprawiedliwości i Bezpieczeństwa, Haga jest pełna międzynarodowych instytucji prawnych. Miasto może pochwalić się 131 międzynarodowymi instytutami i 80 organizacjami wymiaru sprawiedliwości, a wraz z Nowym Jorkiem, Genewą i Wiedniem jest jednym z miast ONZ.

Holenderskie przepisy wizowe zapewniają absolwentom wizę po zakończeniu pracy.

Lokalizacje

 • The Hague

  Johanna Westerdijkplein 75, 2521, , The Hague

  Programy

  pytania