Keystone logo
The Graduate Institute

The Graduate Institute

The Graduate Institute

Wstęp

Absolwent Instytutu jest państwową akademicką szkołą wyższą poświęconą promowaniu integracyjnego i holistycznego światopoglądu poprzez badanie zdrowia, dobrego samopoczucia, edukacji i osobistej i profesjonalnej transformacji.

Nasza misja

Misją Graduate Institute, jako niezależną uczelnią, jest zapewnienie kształcenia transformacyjnego opartego na integracyjnej i holistycznej perspektywie i specjalnie zaprojektowanej, aby umożliwić studentom pełne wykorzystanie ich możliwości zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Nasza wizja

Stypendium naukowe i edukacja oparta na integracyjnym i holistycznym światopoglądzie zwiększy szerokie zrozumienie skomplikowanych zagadnień ludzkich, stymuluje indywidualną i zbiorową świadomość i dobre samopoczucie oraz przyczynia się do poprawy, trwałości i regeneracji społeczności i społeczeństwa.

Uczenie się we Wspólnocie

Absolwent Instytutu docenia moc wspólnoty. Wierzymy, że uczymy się skuteczniej w grupach, niż robimy samodzielnie. Z tego powodu prowadzimy wszystkie nasze programy w kohorcie - grupy dorosłych studentów, które tworzą wspólne środowisko uczenia się. Model kohortowy wspiera dialog i tętnią życiem wymianę pomysłów, pomagając każdemu uczniowi tworzyć sens na poziomie osobistym, pozostając połączony z ich większą grupą. To sprawia, że ​​proces uczenia się dynamiczny, istotny i humanizowany.

Kohorty tworzą ciągłość programów magisterskich i certyfikacyjnych. Dokonując pełnego programu studiów z bliską grupą dorosłych osób uczących się, uczniowie mogą rozwijać się i rozwijać w bezpieczeństwie, zaufaniu i koleżeństwie ich społeczności. W kohorcie każdy głos jest respektowany i każdy student przyczynia się do indywidualnego i zbiorowego wzrostu i odkrycia.

Świat wsparcia

W TGI nauka nie kończy się w czterech ścianach sali lekcyjnej. Nasz wydział i administracja są zawsze do dyspozycji, aby prowadzić i wspierać studentów podczas studiów. Zapewniamy również następujące zasoby, aby zapewnić, że studenci uczą się w TGI, będą służyć im w ich osobistych i profesjonalnych przedsięwzięciach:

  • Doradztwo i staże praktyczne, które zapewniają cenne możliwości szkolenia, a także potencjalne miejsca docelowe w karierze po ukończeniu programu
  • Możliwość zaprojektowania i realizacji projektu kulminacyjnego, który pomaga uruchomić uczniów w następnym etapie ich zawodowego życia po ukończeniu studiów
  • Bieżące opinie i wiedza fachowców i koordynatorów programu, którzy mogą pomagać studentom w stażach i stażach oraz stymulowaniu rozwoju projektu
  • Członkostwo w naszym rozwijającym się Stowarzyszeniu Alumni po ukończeniu programu, który obejmuje dostęp do naszego katalogu dla absolwentów, corocznych spotkań absolwentów i innych zasobów edukacyjnych, udostępnianych specjalnie dla absolwentów TGI

Lokalizacje

  • Bethany

    171 Amity Rd, Bethany, CT, 06524, Bethany

    pytania