Keystone logo
The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

Wstęp

Nasza historia

Od 1904 roku GW oferuje zajęcia z zakresu edukacji. Z początkowo mniej niż tuzinem wydziałów, w 1909 r. Wydział edukacji przekształcił się w Kolegium Nauczycielskie, aw 1928 r. W Szkołę Pedagogiczną z wydziałami pedagogiki, psychologii pedagogicznej i ekonomii domu. W 1933 r. Szkoła Pedagogiczna rozpoczęła studia doktoranckie.

Po drugiej wojnie światowej wielu powracających żołnierzy wojskowych i emerytowanych oficerów wojskowych, z których niektórzy byli już przeszkoleni w matematyce i naukach ścisłych, uczęszczało do GW, aby zdobyć stopnie naukowe w dziedzinie edukacji, dając im możliwość podjęcia drugiej kariery. Wielu z tych absolwentów szybko awansowało na dyrektorów i kuratorów pokolenia wyżu demograficznego, zapewniając w ten sposób gotową sieć do umieszczania kolejnych pokoleń praktykantów w GW.

W późnych latach 60-tych szkoła starała się o dotacje rządowe na swój nowy specjalny program edukacyjny i otrzymała je, a później skontaktowała się ze społecznością przez doradców szkoleniowych i nauczycieli. W 1977 roku ponownie zmieniono nazwę na Szkoła Edukacji i Rozwoju Człowieka.

W 1994 roku szkoła stała się Graduate School of Education and Human Development (GSEHD), gdy przeszła do bardziej skoncentrowanej misji na kształceniu magisterskim. Obecnie programy GSEHD są zorganizowane w pięciu wydziałach: poradnictwo i rozwój społeczny, program nauczania i pedagogika, przywództwo edukacyjne, uczenie się ludzi i organizacji oraz edukacja specjalna i badania nad niepełnosprawnością. Na tych wydziałach znajdują się programy magisterskie, specjalistyczne, doktoranckie i magisterskie.

The United States Capitol Rotunda

Nasze przywództwo

Michael Feuer jest dziekanem Graduate School of Education and Human Development oraz profesorem polityki edukacyjnej na Uniwersytecie George'a Washingtona i byłym prezesem National Academy of Education. Jesienią 2014 roku Prezydent Obama powołał Deana Feuera na stanowisko Członka Rady Dyrektorów National Board for Education Sciences.

Przed dołączeniem do GW Dean Feuer przez ostatnie 17 lat zajmował stanowiska w National Research Council of National Academies, ostatnio jako dyrektor wykonawczy Wydziału Nauk Behawioralnych i Społecznych oraz Edukacji. Pełnił również funkcję starszego analityka i dyrektora projektów w Biurze Oceny Technologii Kongresu USA.

Feuer uzyskał tytuł licencjata (cum laude) z literatury angielskiej w Queens College w Nowym Jorku, tytuł magistra zarządzania publicznego w Wharton School oraz doktorat. w analizie polityki publicznej na University of Pennsylvania. W latach 1981-1986 studiował na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, a Sorbonne był wykładowcą w szkole biznesu na Uniwersytecie Drexel i prowadził kursy z zakresu polityki edukacyjnej i badań w Penn i Georgetown.

Feuer regularnie konsultuje się z instytucjami edukacyjnymi i rządami w USA, Izraelu, Europie i na Bliskim Wschodzie. Publikował w czasopismach poświęconych edukacji, ekonomii i polityce, a także recenzował, eseje i wiersze w gazetach i czasopismach w Waszyngtonie, Filadelfii, Los Angeles i Nowym Jorku. Jest także gospodarzem podcastu edukacyjnego EdFix. Feuer jest członkiem American Association for the Advancement of Science oraz American Educational Research Association.

„Edukacja to najważniejsza inwestycja społeczeństwa. Dzięki niezwykłym zdolnościom i umiejętnościom naszych wykładowców, studentów i pracowników jesteśmy gotowi sprostać nowym wyzwaniom, wykorzystując zasady innowacji i współpracy jako potężne motory zmian”.

138055_pexels-photo-2422294.jpeg

Wartości GW

Co sprawia, że GW jest wyjątkowym miejscem pracy? Nasze wartości i kultura, którą tworzą. Wartości te są podzielane przez naszych studentów, wykładowców i pracowników. Służą jako siła przewodnia, kształtują nasze codzienne życie w kampusie i pomagają nam podejmować najlepsze decyzje dla naszej społeczności uniwersyteckiej.

Integralność

Nasze słowa i czyny są uczciwe i uczciwe.

Współpraca

Osiągamy więcej, angażując innych we wspólne procesy i podejmowanie decyzji.

Poszanowanie

Cenimy ludzi jako jednostki i traktujemy ich z uczciwością, współczuciem i troską.

Doskonałość

Wyróżnienie osiągamy dzięki wiedzy i innowacjom.

Otwartość

Jesteśmy dostępni, otwarci i swobodnie udostępniamy informacje.

Różnorodność

Cenimy i angażujemy ludzi z różnych kultur, środowisk i perspektyw w dążeniu do naszych wspólnych celów.

Odwaga

Zachęcamy do podejmowania ryzyka, uczenia się na błędach i wytrwałości w dążeniu do doskonałości.

Informacje ogólne

  • Nasze kampusy obejmują DC, Wirginię i Maryland, a także lokalizacje w Azji.
  • Oferujemy 15 programów całkowicie online.
  • Partnerstwa z 11 lokalnymi okręgami szkolnymi zapewniają naszym uczniom cenne doświadczenie w klasie.
  • Nasze programy przygotowujące dla nauczycieli są uznawane przez NCATE i zatwierdzone przez państwo.
  • Nasza lokalizacja w stolicy kraju umożliwia studentom zdobycie rzeczywistego doświadczenia w rządzie, fundacjach, muzeach, szkołach publicznych, uczelniach, stowarzyszeniach zawodowych i międzynarodowych organizacjach pozarządowych.

Lokalizacje

  • Washington

    G Street Northwest,2136, 20052, Washington

    pytania