Keystone logo
© Eva Dang
The College of Central London

The College of Central London

The College of Central London

Wstęp

Witamy w The College of Central London

Kwalifikacje są niezbędne do zdobycia uznania i szacunku. Studenci z Wielkiej Brytanii, UE iz całego świata chcą studiować w Londynie, a nasza filozofia polega na zapewnieniu wysokich standardów nauczania w środowisku, które zachęca do osiągnięć akademickich wraz z rozwojem osobistym, jednocześnie doświadczając kultury i życia tętniącego życiem miasta. Znajdź odpowiedni kurs dla siebie i uzyskaj koncentrację na uczniu przez cały okres nauki w szkole. Aby złożyć wniosek, uczniowie muszą mieć ukończone 18 lat.

 • Biznes, informatyka, logistyka, wysyłka i zarządzanie kursami (kursy dzienne i wieczorowe w klasie / odległość / nauka online / blended)
  • Rozszerzony biznes - Pearson BTEC Level 3 (QCF) - (szybki utwór)
  • HNC Business - Pearson BTEC Level 4 (RQF)
  • HND Business - Pearson BTEC Level 5 (RQF)
  • Logistyka i wysyłka - ABMA Poziom 4 (nieregulowany)
  • Logistyka i wysyłka - ABMA Poziom 5 (nieregulowany)
  • Zarządzanie obiektami - poziom 3 dla BIFM
  • Zarządzanie obiektami - poziom BIFM 4
  • Zarządzanie obiektami - poziom BIFM 5
  • Zarządzanie obiektami - poziom BIFM 6
  • Pearson BTEC Level 4 HND Computing (RQF)
  • Pearson BTEC Level 5 HND Computing (RQF)
  • Angielski do szczególnych celów
  • Zarządzanie strategiczne i przywództwo w EDSML - poziom 7 BTEC (QCF)

Tutorzy są wykwalifikowani w swoich dziedzinach. Niektóre z najlepszych prywatnych szkół wyższych są w Londynie. Jesteśmy jednym z nich.

Wielcy nauczyciele

Nauczyciele generalni i nauczyciele akademiccy są wybierani ze względu na ich kwalifikacje i praktyczne doświadczenie, aby umożliwić uczelniom oferowanie dobrej jakości nauczania w klasie. Mamy wysoki wskaźnik sukcesu wśród osób, które ukończyły dany kurs. Zajęcia są na tyle małe, aby umożliwić nauczycielom odnoszenie się do uczniów indywidualnie i na tyle duże, aby stworzyć żywiołową atmosferę.

Opłaty za przystępną cenę i możliwości finansowania

Jako prywatne uczelnie jesteśmy w stanie kontrolować naszą własną strukturę opłat i zawsze naszym celem było oferowanie studentom wysokiej jakości edukacji w college'u po przystępnych cenach. Kontrolując własne opłaty, staramy się dać uczniom stosunek jakości do ceny, wybierając nas jako miejsce nauki.

The College of Central London jest "akredytowany przez Brytyjską Radę Akredytacyjną ds. Niezależnego Dalszego i Wyższego Szkolnictwa".

Ostatnie zmiany w polityce rządu w zakresie finansowania edukacji w Wielkiej Brytanii przyniosły konkretne możliwości finansowania w postaci pożyczek na rozwój zawodowy i rozwoju kariery dla uczniów z Wielkiej Brytanii i Europy prowadzących studia wyższe i uniwersyteckie. Pamiętaj, że ta informacja nie jest materiałem marketingowym, więc musisz zadać szczegółowe pytania za pośrednictwem uczelni lub odwiedzić witrynę Directgov.

Studenci zagraniczni

Studenci pochodzą z całego świata, a także z całej Wielkiej Brytanii i UE. Brytyjscy i unijni studenci stanowią większość społeczności studenckiej, co wzbogaca ją w bogatą i różnorodną społeczność studencką. Studenci zagraniczni mogą być ograniczeni ze względu na ograniczenia wizowe w Wielkiej Brytanii, więc mogą skorzystać z opcji nauki na odległość.

Wszyscy uczniowie

Organizujemy wycieczki z przewodnikiem do specjalnych miejsc, takich jak Parlament, Sądy Prawne i Giełda Papierów Wartościowych. Wizyty w terenie były wcześniej organizowane w centrali Sky, w budynku Lloyds i w Archiwum Narodowym. Wycieczki do innych specjalistycznych miejsc: Baltic Exchange, doki Tilbury.

Udogodnienia w college'u obejmują miejsca, w których studenci mogą się uczyć lub odpoczywać w czasie wolnym w strefie wypadowej na 5 piętrze. Na 3. piętrze znajduje się punkt herbaciany. Dostępne są również wypożyczalnie bibliotek i studenci mogą wypożyczać książki na studia w domu.

Lokalizacja

Uczelnia znajduje się na skraju miasta, finansowym centrum Londynu, w pobliżu słynnej Tower Bridgest, niedaleko stacji metra Tower Hill i Tower Gateway.

Udogodnienia

Udogodnienia w college'u obejmują miejsca, w których studenci mogą się uczyć lub odpoczywać w czasie wolnym, a także punkty herbaciane, w których dostępne są przekąski, gorące napoje i napoje bezalkoholowe. Studenci mają dostęp do Internetu i połączeń Wi-Fi. Dostępne są wypożyczalnie bibliotek i studenci mogą pożyczać książki na studia w domu.

Słowo od dyrektora

Jesteśmy gotowi pomóc uczniom w rozwiązywaniu problemów pojawiających się podczas studiów i budować silne relacje z naszymi uczniami, aby zachęcić i utrzymać przyjemną atmosferę. Wielu naszych uczniów powraca w następnym roku, aby podążać inną drogą. Wielu innych poleca swoim przyjaciołom i krewnym studiowanie z nami.

Czekam na Ciebie, gdy zdecydujesz się na studia w The College of Central London

Czekam na Ciebie, gdy zdecydujesz się na studia w The College of Central London .

Z pozdrowieniami dla wszystkich!

Nicolas Kailides, Principal

Misja

Naszą misją jest dostarczanie niezbędnych umiejętności i wiedzy, aby pomóc uczniom osiągnąć sukces akademicki, umożliwiając im szukanie możliwości zatrudnienia z dobrym potencjałem zarobkowym. Nasze kursy oparte są na praktycznych zasadach i odnoszą się do wymagań pracodawców. Są one również przeznaczone do zakwalifikowania studentów na uniwersytet. Oferowane kursy są wysokiej jakości i profesjonalnie uznane.

Przeczytaj nasze recenzje:

 • Google: https://tinyurl.com/y8paf9gg
 • Sccot: https://tinyurl.com/y9p7p6sr
 • Hotcourses: https://tinyurl.com/y9s6su7b/
Aerial view on thames and london city
London, the UK. Red bus in motion and Big Ben, the Palace of Westminster. The icons of England in vintage, retro style

Lokalizacje

 • London

  The College of Central London Ltd, Tower Bridge Business Centre, 46-48 East Smithfield, E1W 1AW, London

  pytania