Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Thammasat Business School

Thammasat Business School

Thammasat Business School

Wstęp

O nas

Thammasat Business School znajduje się w sercu Metropolii Bangkoku, znanej jako "Miasto Aniołów". Bangkok to centrum biznesowe i inwestycyjne w południowo-wschodniej Azji. Miasto oferuje idealne połączenie tajskiej tradycji, kultury i nowoczesnego stylu życia w dobie technologii. Odwiedzający z całego świata są przyciągani do kolorowego stylu życia mieszkańców Bangkoku wraz z historycznym dziedzictwem miasta. Co więcej, sieci wiedzy z całego świata są ze sobą połączone za pośrednictwem zaawansowanych sieci informacyjnych w tym centrum tajlandzkiego szkolnictwa wyższego. Ludzie z różnych środowisk przyjeżdżają do Bangkoku, aby odkrywać i uczyć się czegoś nowego.

Pierwotnym celem Wydziału Handlu i Rachunkowości było oferowanie programów studiów licencjackich w różnych obszarach funkcjonalnych biznesu w Tajlandii. Aspektem jego dziedzictwa jest to, że Uniwersytet Thammasat jest uniwersytetem publicznym, w którym struktura administracyjna, polityka, procedury i budżet są bardziej podobne do służby cywilnej niż międzynarodowa instytucja szkolnictwa wyższego XXI wieku.

Uczenie się w atmosferze energetycznej

Thammasat Business School oferuje programy akademickie w kampusach Tha Prachan i Rangsit. Programy te są prowadzone w atmosferze, która stymuluje aktywne uczenie się. W kampusie Tha Prachan studenci są blisko sektora biznesowego, ponieważ kampus ten znajduje się w samym sercu Bangkoku. Jest otoczony przez małe i duże firmy. Kampus Rangsit znajduje się na północnych przedmieściach Bangkoku. Kampus jest dobrze połączony z centrum Bangkoku z wygodnym transportem. Kampus Rangsit to duży kompleks otoczony przyrodą. W kampusie znajdują się akademiki, ośrodki sportowe i różne obiekty akademickie, które znajdują się również w pobliżu Azjatyckiego Instytutu Technologii (AIT) i Tajlandzkiego Parku Naukowego. Razem te trzy organizacje utworzyły klaster wysokiej jakości kształcenia o doskonałej atmosferze edukacyjnej.

WIZJA

"Lider innowacyjnej edukacji w biznesie i księgowości"

MISJA

Rozwijanie kompetencji zarządzania i Thammasat Spirit dla liderów, menedżerów i przedsiębiorców.

WARTOŚCI

Uniwersytet Thammasat zaczął jako Uniwersytet Ludowy z silnym przywiązaniem do demokracji. To jest część udziałów Thammasat Business School (TBS). Szkoła kładzie nacisk na dobre zarządzanie, odpowiedzialność społeczną i etyczne postępowanie. TBS angażuje się w innowacyjne programy, które są wartością dodaną, zrównoważone i mają pozytywne skutki biznesowe i społeczne. Absolwenci TBS są uznawani za swoją niezależność, kreatywność i zaangażowanie w odpowiedzialne zarządzanie.

77056_Skjermbilde2018-05-27kl.23.22.37.png

EFMD EQUIS I AACSB ACCREDITED

EQUIS szuka równowagi między wysoką jakością akademicką a profesjonalnym znaczeniem zapewnianym przez bliskie interakcje ze światem korporacji. Silny interfejs ze światem biznesu jest zatem tak samo wymagający jak silny potencjał badawczy. EQUIS przywiązuje szczególną wagę do stworzenia skutecznego środowiska uczenia się, które sprzyja rozwojowi umiejętności menedżerskich i przedsiębiorczych oraz wspiera poczucie globalnej odpowiedzialności. Poszukuje również innowacji we wszystkich aspektach, w tym w zakresie projektowania programów i pedagogiki. Instytucje akredytowane przez EQUIS muszą wykazywać nie tylko wysoką ogólną jakość we wszystkich wymiarach swojej działalności, ale także wysoki stopień internacjonalizacji. Firmy rekrutujące pracowników na całym świecie, z uczniami wybierającymi edukację poza granicami własnego kraju, a także ze szkołami budującymi sojusze ponad granicami i kontynentami, coraz częściej muszą mieć możliwość identyfikacji tych instytucji w innych krajach, które zapewniają wysoką jakość edukacja w zarządzaniu międzynarodowym.

AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) łączy wychowawców, studentów i biznes w celu osiągnięcia wspólnego celu: stworzenia kolejnego pokolenia wielkich liderów.

Synonimem najwyższych standardów doskonałości od 1916 roku, AACSB zapewnia zapewnienie jakości, edukację biznesową i usługi rozwoju zawodowego dla ponad 1600 organizacji członkowskich i ponad 800 akredytowanych szkół biznesu na całym świecie.

Kiedy organizacje edukacyjne, zawodowe i biznesowe stają się członkami AACSB Business Education Alliance, są częścią ruchu zjednoczonego w celu poprawy jakości edukacji biznesowej na całym świecie. AACSB łączy, udostępnia i inspiruje innowacje i jakość w całej sieci członków, a także w społeczności biznesowej. Zbiorowa siła organizacji opiera się na różnych perspektywach, globalnym sposobie myślenia i zobowiązaniu do wprowadzania zmian.

Lokalizacje

  • Bangkok

    Thammasat Business School, THAMMASAT UNIVERSITY 2 Prachan Road, Pranakorn, 10200, Bangkok

  • Rangsit

    Thammasat Business School THAMMASAT UNIVERSITY (Rangsit Campus) 99 Moo 18 Paholyothin Road, Klong Luang, 12121, Rangsit

    pytania