Keystone logo
Texas A&M University Bush School of Government and Public Service

Texas A&M University Bush School of Government and Public Service

Texas A&M University Bush School of Government and Public Service

Wstęp

Bush School of Government and Public Service została założona w 1997 roku zgodnie z filozofią prezydenta George'a HW Busha, że „służba publiczna jest szlachetnym powołaniem”. Od tego czasu Bush School kontynuuje odzwierciedlanie tego pojęcia w programie nauczania, badaniach i doświadczeniach studentów i stała się wiodącą instytucją absolwentów spraw publicznych i międzynarodowych.

Bush School oferuje cztery programy dla absolwentów dla studentów aspirujących do kariery w służbie publicznej. Dyplom w służbie publicznej i administracji, sprawach międzynarodowych i polityce międzynarodowej, a także internetowy tytuł wykonawczy w dziedzinie służby publicznej i administracji, rozwijają pryncypialnych liderów kariery zawodowej w służbie publicznej. Bush School oferuje również certyfikaty absolwentów w zakresie zaawansowanych spraw międzynarodowych, bezpieczeństwa wewnętrznego, zarządzania non-profit i zarządzania publicznego. Bush School połączyła się z kilkoma wydziałami A&M w Teksasie, aby zaoferować siedem 5-letnich programów licencjackich / magisterskich (3 + 2), które pozwalają uczniom wejść do Bush School na początku czwartego roku i uzyskać zarówno stopnie licencjackie, jak i magisterskie w pięciu lat.

Wizja Bush School, by inspirować doskonałość w szlachetnym powołaniu służby publicznej, zostanie znacznie rozszerzona wraz z otwarciem Ośrodka Nauczania w Waszyngtonie. Zajęcia rozpoczynają się na początku 2021 r., A strona dydaktyczna oferuje instrukcje dotyczące stopnia Master of International Policy (MIP), 30 godzin kredytowych, program bez pracy magisterskiej.

Według US News & World Report, 2020, według US News & World Report, 2020, według rygorystycznego programu nauczania i cieszących się międzynarodowym uznaniem wykładowców, Bush School zajmuje czołowe miejsce wśród 12 procent absolwentów szkół spraw publicznych. 20 programów spraw publicznych. W 2020 roku Bush School została nazwana nie. 1 miejsce „najlepsza wartość” zarówno w programach stacjonarnych MPA, jak i programach menedżerskich online MPA przez Value College.

Lokalizacje

  • College Station

    George Bush Drive West, 77845, College Station

    pytania