Keystone logo
Texas A&M University at Galveston

Texas A&M University at Galveston

Texas A&M University at Galveston

Wstęp

Texas A&M University w Galveston jest źródłem wszystkich rzeczy „zorientowanych na ocean” na Texas A&M University. TAMUG oferuje unikalną mieszankę programów morskich i morskich, w tym kierunków ścisłych, biznesowych, inżynieryjnych, sztuk wyzwolonych i transportu.

Texas A&M Galveston jest wyspecjalizowaną instytucją szkolnictwa wyższego, prowadzącą studia licencjackie i magisterskie z zakresu nauk ścisłych, inżynierii i biznesu, a także dla badań i usług publicznych związanych z ogólną dziedziną zasobów morskich. Instytucja jest zarządzana i kontrolowana przez Board of Regents of The Texas A&M University System, a stopnie naukowe są oferowane pod nazwą i z upoważnienia Texas A&M University w College Station.

Uniwersytet Texas A&M jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges w celu nadawania stopni maturalnych, magisterskich i doktoranckich.

Rejsy oceaniczne, żeglarstwo w zatoce Galveston, eksperymenty na plaży i niezależne studia uzupełniają rygorystyczne doświadczenie w klasie na naszym kampusie na wyspie.

Środowisko kampusu nad morzem uzupełnia wyjątkowe oferty programowe. Atmosfera, jaką tworzą wykładowcy, pracownicy i studenci, podkreśla intymną więź uczelni z morzem.

Lokalizacje

  • Galveston

    Seawolf Parkway,200, 77554, Galveston

    pytania