Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Temple University College of Engineering

Temple University College of Engineering

Temple University College of Engineering

Wstęp

Możliwości inżynieryjne

College of Engineering na Temple University od ponad 50 lat zapewnia studentom wysokiej jakości, przystępną cenowo edukację inżynierską. Nasz renomowany wydział znajduje się w czołówce badań, publikuje w wielu recenzowanych czasopismach i otrzymuje granty z prestiżowych źródeł finansowania, takich jak US Army, National Science Foundation, National Institutes of Health i różne prywatne źródła finansowania. Kolegium znajduje się na głównym kampusie Temple University w Filadelfii, mieście będącym w czołówce nauki i technologii. Studenci Temple University czerpią korzyści z bycia częścią jednej z największych, najbardziej zróżnicowanych i wszechstronnych publicznych instytucji badawczych w Stanach Zjednoczonych.

Nasze elastyczne programy magisterskie pozwalają uczniom dostosować edukację do ich zainteresowań akademickich i zawodowych oraz oferują możliwości współpracy z każdym wydziałem w College of Engineering, a także innymi szkołami i uczelniami Temple, takimi jak College of Science and Technology, College of Public Zdrowie, Fox School of Business i Katz School of Medicine.

121071_COE-Building-27.jpg

121066_180917_TempleEngineering-766.jpg

Wiadomość Deana

Z ogromną dumą służę jako dziekan Kolegium Inżynierii w tym czasie ciągłego rozwoju i możliwości dla Kolegium i naszych studentów.

Wraz z rosnącą pozycją w rankingach, College opiera się na naszej reputacji zapewniającej doskonałą edukację poprzez wspólne badania wydziałowe, eksperymentalne uczenie się, naszą rosnącą sieć absolwentów i innowacyjne projekty Senior Design. Od miniaturowych technologii urządzeń medycznych po wystrzelenie w jonosferę lub dbanie o naszą planetę w domu, inżynierowie świątynni naprawdę są architektami przyszłości.

Niezwykłe rzeczy dzieją się każdego dnia w naszym budynku przy ulicy Norris. Świat na zewnątrz zawsze będzie wymagał więcej inżynierów, a my będziemy nadal zapewniać, że nasze sowy nie tylko wkroczą w ten świat, ale będą go prowadzić.

Z niecierpliwością czekam na dalszą służbę i wzmocnienie tego Kolegium, kontynuując naszą trajektorię wielkich osiągnięć. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas.

Keya Sadeghipour

Dziekan

Temple College of Engineering

121070_20141118_skyline_004_938x528.jpg

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Philadelphia

    1947 N. 12TH STREET, , Philadelphia

pytania