Keystone logo
Technische Universität Kaiserslautern

Technische Universität Kaiserslautern

Technische Universität Kaiserslautern

Wstęp

Doświadczeni specjaliści pomogą zabezpieczyć Twój sukces

Ośrodek Studiów na odległość i Niezależnych Studiów (DISC) jest jedną z wiodących placówek w Niemczech prowadzących kursy podyplomowe kształcenia na odległość. Zakład ma ponad 25-letnie doświadczenie w opracowywaniu i projektowaniu kursów akademickich do samodzielnej nauki z przewodnikiem. Został stworzony przez Centrum Kształcenia na Odległość i Kształcenia Uniwersyteckiego (ZFUW), które zostało założone na Technische Universität Kaiserslautern w 1992 roku.

 • Oferujemy akredytowane studia magisterskie w atrakcyjnych dziedzinach i
  towarzyszyć Ci podczas studiów, udzielając porad, usług i wsparcia.

Niezależne badanie

Koncepcja niezależnego uczenia się jest kluczem do filozofii DISC.

 • Wzmacniamy umiejętności samokształcenia naszych studentów i wspieramy Technische Universität Kaiserslautern poprzez rozwój modułów do samodzielnej nauki, aby pomóc w tworzeniu kultury uczenia się przez całe życie.
 • W ten sposób nie tylko wnosimy ważny wkład w Technische Universität Kaiserslautern ale także pomagamy im stać się ekspertami w niezależnym uczeniu się.

Ucz się z dowolnego miejsca na świecie

Obecnie około 4200 absolwentów korzysta z kursów oferowanych przez DISC, aby zwiększyć swoją karierę - liczba, której żaden inny porównywalny instytut kształcenia na odległość w Niemczech nie jest w stanie porównać. Studenci pochodzą z całych Niemiec, sąsiednich krajów niemieckojęzycznych, ale także z zagranicy, na przykład podczas pobytów w Chinach, Indiach lub USA.

Trening z wysokim wskaźnikiem sukcesu

80% uczestników studiów na odległość DISC z powodzeniem ukończyło kurs. Ten wysoki wskaźnik powodzenia opiera się na połączeniu szanowanych i renomowanych dyrektorów studiów z silną orientacją praktyczną, pierwszorzędnym materiałem dydaktycznym do nauki, seminariami online i niezawodnym wsparciem naukowym zapewnianym przez personel DISC.

Technische Universität Kaiserslautern

Przyszłościowe kierunki studiów, praktyczne szkolenia w świecie rzeczywistym i nowoczesna infrastruktura to warunki ramowe, których studenci mogą oczekiwać na Technische Universität Kaiserslautern . Od momentu powstania w 1970 roku, jedyny uniwersytet w Nadrenii-Palatynacie, który koncentruje się na technologii i inżynierii, zyskał godną pozazdroszczenia reputację i może więcej niż konkurować z uznanymi uniwersytetami technicznymi.

Nagroda przyznana Technische Universität Kaiserslautern w październiku 2009 r. w konkursie „Excellence in Teaching”, honorująca uczelnię jako jedną z sześciu zwycięskich uniwersytetów w Niemczech, jest żywym dowodem wysokiego poziomu oferowanego nauczania.

Jako uniwersytet kampusowy z około 14 000 studentów (z których około 4000 to studenci kształcący się na odległość), oferuje ponad 100 zorientowanych na przyszłość, opartych na praktyce kierunków studiów na 12 wydziałach. Łatwo zarządzany rozmiar gwarantuje również bliski kontakt z profesorami i wyjątkowe wsparcie dla studentów.

Oprócz tego studenci korzystają z licznych renomowanych instytutów badawczych, w tym dwóch instytutów Fraunhofer, jednego Instytutu Maxa Plancka, Niemieckiego Centrum Badań Sztucznej Inteligencji (DFKI) i Instytutu Materiałów Złożonych (IVW), z których wszystkie znajdują się na terenie kampusu lub w jego pobliżu i ściśle współpracować z uniwersytetem w dziedzinie badań stosowanych.

W styczniu 2010 r. Technische Universität Kaiserslautern oraz instytuty IESE, ITWM, DFKI i ITA zdobyły dwie z łącznie pięciu nagród w konkursie najlepszych klastrów organizowanym przez niemieckie Federalne Ministerstwo Edukacji i Badań Naukowych (BMBF).

Technische Universität Kaiserslautern utworzono dwa centra badawcze w celu tworzenia dużych, skoordynowanych przedsięwzięć badawczych, w tym specjalnych obszarów badań, oraz skutecznego pozyskiwania finansowania projektów w ramach krajowych i międzynarodowych środków promujących doskonałość.

Lokalizacje

 • Kaiserslautern

  Technical University of Kaiserslautern Distance & Independent Studies Center (DISC) Postfach: 3049 67653 Kaiserslautern, Germany, , Kaiserslautern

Programy

  Instytucja oferuje również:

  pytania