Keystone logo
TBS Education Mistrz w zarządzaniu
TBS Education

Mistrz w zarządzaniu

2 Years

Język angielski, Francuski

Pełny etat

15 Jul 2024

Sep 2024

EUR 15 750 / per year *

W kampusie

* na rok akademicki.

Wstęp

TBS Master in Management: przygotowanie ekspertów menedżerów, dla wszystkich firm, w dowolnym miejscu na świecie.

Program Master in Management TBS jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą zostać poszukiwanymi profesjonalistami, którzy wyróżniają się na międzynarodowym rynku pracy. Doskonałość akademicka naszych profesorów prowadzi ich do zwinności i współpracy menedżerów, z wysokimi standardami etycznymi, bystrą inteligencją sytuacyjną i silną zdolnością do działania i innowacji.

  • Prawdziwa wiedza specjalistyczna, z ponad 400 godzin specjalistycznych kursów, aby lepiej sprostać rosnącym wymaganiom technicznym firm i organizacji rekrutujących naszych młodych absolwentów.
  • Szeroki wybór specjalizacji, z profesjonalnymi opcjami i kursami magisterskimi w różnych dziedzinach i sektorach, od zarządzania kulturą po audyt i finanse, poprzez marketing biznesowy, zarządzanie w biznesie i wiele innych.
  • Możliwość uzyskania prestiżowych podwójnych dyplomów z partnerskimi uniwersytetami i instytucjami TBS we Francji i za granicą.
  • Liczne możliwości międzynarodowego doświadczenia : na jednym z wielu kampusów, na jednym z wielu partnerskich uniwersytetów i odbywając staż za granicą.
  • Bardzo profesjonalny program z możliwością 12 do 21 miesięcy praktyki we Francji i za granicą.
  • Elastyczność tworzenia programu zajęć dostosowanego do rytmu ucznia i rozwoju osobistego.
  • Kursy dostępne w języku angielskim i francuskim .
  • Uzyskać w pełni uznany międzynarodowy dyplom od instytucji akredytowanej przez EQUIS i akredytowanej przez AACSB.

Międzynarodowe możliwości

Toulouse Business School ma na celu kształtowanie globalnych menedżerów, którzy są w stanie efektywnie współpracować z kolegami i klientami z całego świata. Sama szkoła składa się z różnorodnej populacji uczniów ponad 70 narodowości i co roku gości wielu międzynarodowych profesorów wizytujących.

Program Master's in Management (MiM) ma silną pozycję międzynarodową, nie tylko w jego treści kursu, ale także w odniesieniu do międzynarodowego doświadczenia poprzez semestry za granicą w jednym z wielu prestiżowych uniwersytetów partnerskich.

Struktura programu jest elastyczna i pozwala uczniom wybrać charakter i czas tego doświadczenia.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Akredytacje

O szkole

pytania