Keystone logo
Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Wstęp

Tbilisi Open University ( TOU ) to wysoko oceniana instytucja oferująca studia licencjackie, magisterskie i jednoetapowe programy medyczne w 4 szkołach i kursach wielostopniowych.

Na Tbilisi Open University stwarzamy naszym studentom możliwości jak najlepszego wykorzystania ich życia studenckiego - zapewniając ludzi, miejsca i programy, które wspierają ich rozwój, dobre samopoczucie i sukces zarówno w klasie, jak i poza nią.

Nowy, najnowocześniejszy budynek i wyposażenie (laboratoria naukowe, sale lekcyjne dla poszczególnych przedmiotów wyposażone w najnowszą technologię nauczania, przestrzenie robocze dla studentów, sale konferencyjne i laboratoria symulacyjne, biblioteka) wspierają wizję Uniwersytetu jako wiodącego uniwersytetu kreatywnego i praktyka zawodowa inspirowana innowacjami i dociekaniami.

Nasze badania pomagają rozwiązywać problemy społeczne, gospodarcze i biznesowe, przed którymi stoi dziś i w przyszłości świat. Celem ośrodka badawczego otwartego uniwersytetu w Tbilisi jest zapewnienie przywództwa naukowego naszym studentom i wykładowcom poprzez budowanie i zapewnianie wystarczającego wsparcia w celu zwiększenia potencjału badawczego i rozwoju sieci naukowców w sektorze publicznym i prywatnym, na szczeblu lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

Na Tbilisi Open University programy są opracowywane we współpracy z pracodawcami w dziedzinie prawa, biznesu, finansów i zdrowia. Model uczenia się opartego na praktyce pozwala studentom zdobyć doświadczenie biznesowe w prawdziwym świecie i daje możliwość opanowania komponentów zdobytych podczas zajęć w klasie i przeniesienia ich w praktykę.

We współpracy z naszymi instytucjami członkowskimi jesteśmy w stanie wysyłać i przyjmować studentów i pracowników akademickich do iz naszych partnerskich uniwersytetów na całym świecie, aby mieć dostęp do wysokiej jakości programów akademickich.

Lokalizacje

  • Tbilisi

    University Street, , Tbilisi

    pytania