Keystone logo
Tampere University

Tampere University

Tampere University

Wstęp

Potencjał ludzki nieograniczony.

Tampere University jest drugim co do wielkości uniwersytetem badawczym w Finlandii. Oferujemy szeroki wybór programów w języku angielskim na wszystkich poziomach akademickich.

Tampere University powstał na początku 2019 roku w wyniku połączenia dwóch wcześniej odrębnych uniwersytetów, Politechniki w Tampere University i Uniwersytetu w Tampere, w jeden. Uniwersytet w Tampere powstał w 1925 r., a Politechnika w Tampere University w 1965 r. Tym samym Tampere University może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w kształceniu studentów.

Studia licencjackie w języku angielskim

Tampere University oferuje wybór programów licencjackich prowadzonych w całości w języku angielskim. Jako student studiów licencjackich otrzymasz światowej klasy edukację w wyjątkowym środowisku nauczania. Tampere University to idealna instytucja do rozpoczęcia edukacji uniwersyteckiej.

Ponad 30 programów magisterskich w języku angielskim

Tampere University oferuje różne inspirujące programy magisterskie prowadzone w języku angielskim. Studia magisterskie na Tampere University zapewniają wysokiej jakości edukację i doskonałe możliwości stworzenia globalnej sieci współpracowników, zarówno zawodowych, jak i akademickich, nieocenionych dla Twojej przyszłej kariery.

Programy doktoranckie

Nasze kształcenie doktoranckie opiera się na najnowszej wiedzy badawczej i ścisłej współpracy ze społeczeństwem, przemysłem i życiem zawodowym. Szkoła Doktorska i programy doktoranckie oferują wysokiej jakości możliwości uczenia się i badań.

Badania na Uniwersytecie

Badania na Tampere University koncentrują się szczególnie na tematach związanych z technologią, zdrowiem i społeczeństwem. W naszej społeczności działają liczne grupy badawcze i sieci prowadzące multidyscyplinarne i różnorodne badania ponad granicami organizacyjnymi.

Badania przeprowadzone w naszym Centers of Excellences (CoE) wahają się od badań nad kulturą gier do genetyki nowotworów.

Naszą misją w dziedzinie badań, rozwoju i innowacji jest utrzymanie sprawiedliwego i partycypacyjnego społeczeństwa, promowanie zdrowia i dobrostanu wszystkich grup ludności, budowanie wydajnego i bezpiecznego środowiska oraz zapewnienie poszanowania odpowiedzialności społecznej również w zamieszanie spowodowane cyfryzacją i transformacją pracy.

Lokalizacje

  • Tampere

    Tampere, Finlandia

pytania