Keystone logo
Tallinn University

Tallinn University

Tallinn University

Wstęp

Tallinn University to nowoczesny i dynamiczny uniwersytet badawczy w Estonii, który odgrywa wiodącą rolę w promowaniu inteligentnego stylu życia poprzez edukację, badania i unikalną współpracę między dyscyplinami. Inteligentny styl życia postrzegamy jako podejmowanie decyzji opartych na badaniach naukowych w celu poprawy społeczeństwa w ogóle i dobrobytu jego obywateli.

Tallinn University jest partnerem w 14 projektach programów regionalnych Unii Europejskiej i koordynuje jeden z nich, zatytułowany Learning Layers. Uczestniczymy również w programie ramowym UE Horyzont 2020 zarówno jako partner, jak i koordynator. Uczelnia ma podpisane umowy z 43 uczelniami partnerskimi w 21 krajach i ponad 490 umów partnerskich w ramach programu Erasmus+; jesteśmy członkiem czterech międzynarodowych sieci szkół wyższych, a nasi pracownicy naukowi i wykładowcy aktywnie uczestniczą w działaniach swoich sieci zawodowych.

Jako promotor inteligentnego stylu życia, Tallinn University ceni wolny czas swoich członków: uczelnia ma nagrodę literacką dla swoich pracowników, wykładowców i absolwentów, jej orkiestra symfoniczna została wybrana Estońską Orkiestrą Roku, a my mamy wiele chórów i grup artystycznych o międzynarodowym uznaniu oraz kilka estońskich drużyn sportowych na poziomie mistrzowskim.

183602_nienazwane1.jpg

Statystyka

 • Top 5% najlepszych uniwersytetów na świecie!
 • 7000 uczniów - Nie za duży, nie za mały, w sam raz!
 • 38 światowej klasy programów studiów w języku angielskim.

  Funkcje kampusu

  Znajdujemy się w centrum Tallina, obok parku Kadriorg i zatoki Tallinn. Większość naszych działań edukacyjnych, badawczych i twórczych znajduje się na pasie ziemi obok drogi Narwy. Tylko kilka kierunków studiów znajduje się poza głównym kampusem.

  Łacińskie nazwy budynków Tallinn University symbolizują ich wartości.

   Lokalizacje

   • Tallinn

    Narva maantee,25, 10120, Tallinn

    pytania