Keystone logo
Télécom Paris Specjalistyczny tytuł magistra w zakresie Enterprise Digital Architect
Télécom Paris

Specjalistyczny tytuł magistra w zakresie Enterprise Digital Architect

Palaiseau, Francja

14 Months

Francuski

Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 12 700 / per course *

W kampusie

* 12 100 EUR: finansowanie osobiste (studenci, osoby poszukujące pracy)

Wstęp

Oferuj wysoką specjalizację

  • Kształć się w trybie pracy i nauki w zawodzie przyszłości, będącym motorem innowacji.
  • Zdobądź umiejętności techniczne i biznesowe w celu integracji wszystkich zagadnień związanych z ICT, siecią, IT, telekomunikacją i usługami.
  • Zostań kluczowym graczem w cyfrowej transformacji firm, wdrażając nowe rozwiązania w zakresie usług i architektury sieciowej. Słowa kluczowe to automatyzacja i bezpieczna orkiestracja z kompleksową jakością usług.
  • Podejście to sprzyja nauczaniu poprzez badania, czyli zrozumienie współczesnych rozwiązań w świetle rozwoju przewidywanego przez prace badawcze.

Szkolić ekspertów cyfrowych

Cyfryzacja nie jest chwilową modą, ale rewolucjonizuje cały nasz ekosystem. Oprócz pojawienia się nowych zastosowań napędzanych przez przełomowe usługi cyfrowe, wszystkie firmy muszą na nowo przemyśleć swoje zarządzanie, organizację, swoje IT i łączność, ponieważ ludzie i przedmioty są połączeni wszędzie i przez cały czas. Użytkownik jest w centrum architektury cyfrowej. Oczekuje bezpiecznego udostępniania danych.

Szkolenie architekta cyfrowego zaspokaja potrzebę rekrutacji specjalistów cyfrowych przez firmy. Dzięki unikalnej metodologii, opartej na wielu dziedzinach, specjalistyczny tytuł magistra „Corporate Digital Architect” (w trakcie odnawiania tytułu RNCP) Bac + 6 oferuje przekrojowe spojrzenie na wszystkie aspekty cyfrowej transformacji firm.

treść szkolenia

Program odbywa się w ciągu 9-miesięcznego okresu szkolenia zawodowego (CDD-CDI / staż pracy / umowa profesjonalizacyjna) w tempie 6 dni kursowych w miesiącu, po którym następuje staż zawodowy trwający od 4 do 6 miesięcy.

Pedagogia

Projekt Red Thread pozwalający na stopniowe wykorzystanie zdobytej wiedzy.

Projekty scenariuszowe umożliwiające eksperymentowanie z metodami i najlepszymi praktykami Digital Enterprise Architect.

  1. Zrozumienie cyfrowego ekosystemu
  2. Doskonała łączność i dostarczanie multimediów
  3. Usprawnienie świadczenia usług
  4. Oferuj rozwiązania „jako usługę”.
  5. Projekt Czerwonej Nitki
  6. Praca dyplomowa

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania