Keystone logo
Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Wstęp

Szkoła Newhouse na Uniwersytecie Syracuse jest jedną z najważniejszych szkół komunikacji w kraju, do której utalentowani studenci przyjeżdżają, aby uczyć się od najlepszych specjalistów z branży. Jesteśmy dumni z najwyższego kalibru edukacji, który jest możliwy dzięki niesamowitemu, przyszłościowemu wydziałowi i najnowocześniejszym udogodnieniom. Oferujemy 11 profesjonalnych programów studiów magisterskich w zakresie komunikacji publicznej, z których większość można ukończyć w ciągu jednego roku kalendarzowego.

Historia

 • 1934: Szkoła Dziennikarstwa założona na Uniwersytecie Syracuse
 • 1964: Otwarcie pierwszego budynku, Newhouse 1
 • 1971: Szkoła Dziennikarstwa łączy się z Wydziałem Telewizji i Radia; przemianowana na SI Newhouse School of Public Communications
 • 1974: Otwarcie drugiego budynku, Newhouse 2
 • 2007: Otwarcie trzeciego budynku, Newhouse 3
 • 2014: Otwarcie Studia i Centrum Innowacji, w którym znajdują się Dick Clark Studios i Alan Gerry Center for Media Innovation

Dziekan
Mark Lodato

Wydział
Ponad 80 wydziałów nauczania w pełnym wymiarze godzin i 50 wydziałów pomocniczych

Personel
Około 76 pracowników

Absolwenci
Ponad 28 000 żyjących absolwentów

Zapisy
Około 2000 studentów studiów licencjackich, 200 studentów studiów magisterskich stacjonarnych, 200 studentów studiów magisterskich online i 15 doktorantów

Akredytacja

SI Newhouse School of Public Communications jest jedną z ponad 100 szkół komunikacji masowej akredytowanych przez Radę Akredytacyjną ds. Edukacji Dziennikarstwa i Komunikacji Masowej (ACEJMC). Nasz dobrowolny udział w samoocenie i zewnętrznej ocenie pomaga zapewnić, że studenci Newhouse konsekwentnie otrzymują doskonałe przygotowanie do przyszłej kariery w branży komunikacyjnej. Nasza akredytacja odzwierciedla nasze zaangażowanie w dziewięć standardów, które przekładają się na małe klasy, praktyczne doświadczenia edukacyjne, wprowadzenie do prawa komunikacyjnego, kompleksowe doradztwo i rozwój kariery oraz silne podstawy sztuk wyzwolonych. Aby dowiedzieć się więcej na temat akredytacji i dlaczego jest to ważne, odwiedź akredytacji Rady Edukacji w Dziennikarstwa i Komunikacji Masowej stronie .

Funkcje kampusu

Szkoła Newhouse mieści się w kompleksie trzech budynków o powierzchni 250 000 stóp kwadratowych, który obejmuje najnowocześniejsze sale lekcyjne, profesjonalne studia, cyfrowe centrum informacyjne, audytorium na 300 miejsc, centrum badawcze, apartament dla doktorantów i biura, skrzydło edukacji wykonawczej, kawiarnia i wiele przestrzeni do formalnych i nieformalnych spotkań i współpracy między studentami, wykładowcami i pracownikami.

  Rekrutacja

  Prowadzimy holistyczny przegląd przyjęć, a GREs są opcjonalne dla wszystkich programów magisterskich. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w komunikacji. Nasza aplikacja online prowadzi Cię przez to, co jest wymagane, i są niewielkie różnice w zależności od programu. W poniższym linku znajdują się wszystkie szczegóły.

  Wymagania wizowe

  Rząd Stanów Zjednoczonych wymaga, aby studenci zagraniczni wykazali się wystarczającymi środkami finansowymi na co najmniej pierwszy rok studiów podyplomowych. Gdy to zrobisz, Syracuse University może wydać dokument uprawniający do uzyskania wizy, który będzie potrzebny do autoryzacji wizy studenckiej.

  Stypendia i Finansowanie

  Różne stypendia, stypendia i pozycje instruktażowe są przyznawane studentom Newhouse, aby pomóc zrekompensować koszty uczestnictwa. Ponieważ Newhouse ma ograniczone fundusze do zaoferowania, większość tych nagród jest częściowa i dotyczy tylko roku akademickiego (z wyłączeniem sesji letnich). Jest to również proces konkurencyjny, a wszystkie nagrody są oparte na zasługach.

  Statystyki absolwentów

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Syracuse

   215 University Place, 13244-2100, Syracuse

  pytania