Keystone logo
Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Wstęp

Nasze zadanie jako iSchoolers — badanie roli danych, technologii i informacji w biznesie i społeczeństwie — nigdy nie było bardziej krytyczne, ponieważ naszym celem jest stworzenie bardziej sprawiedliwego i równego świata.

Pracujemy, uczymy się i żyjemy w erze cyfrowej informacji.

Kieruje naszą gospodarką, naszą polityką i naszymi systemami edukacji. Przyszłość będzie kształtowana przez tych, którzy rozumieją i wprowadzają innowacje w tym środowisku. Kto opowiada się za niedocenianymi, projektuje dla użytkownika końcowego i rozwiązuje problemy nierozwiązywalne. Są zróżnicowani, pomysłowi i zmotywowani do wprowadzania zmian. To iSchoolers.

Kogo spotkasz.

Jesteśmy zgraną społecznością, co oznacza, że staniecie się przyjaciółmi i współpracownikami z innymi studentami, wykładowcami i personelem.

Rozwiniesz tutaj połączenia, które przetrwają całe życie. I staniesz się częścią szerszej rodziny Syracuse University Orange.

Co odkryjesz.

Od cyberbezpieczeństwa po zrównoważony rozwój, dezinformację po przetwarzanie w chmurze, nasi wykładowcy i studenci prowadzą najnowocześniejsze badania w różnych branżach.

 • 12 ośrodków badawczych i laboratoriów
 • 47 Publikacje wydziałowe i studenckie w 2021 r.
 • Dotacja w wysokości 1,4 mln USD przyznana w 2021 r.

Gdzie pójdziesz.

Twój stopień iSchool otworzy drzwi na całym świecie. Od firm z listy Fortune 500 po start-upy, nasi absolwenci realizują ekscytujące kariery, które oferują ogromne możliwości rozwoju.

 • 73 000 Średnia początkowa pensja na zeszłorocznych studiach licencjackich
 • 95% wskaźnik zatrudnienia w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów
 • #1 Kariery w naszej dziedzinie są w rankingu najbardziej poszukiwane i lukratywne

Wizja i wartości

Szkoła Studiów Informacji (iSchool), założona w 1896 i przemianowana na Oryginalną Szkołę Informacji w 1974, ma długą tradycję wprowadzania innowacji i zmian. Nasze ideały i wartości są podstawą naszego sukcesu.

ISchool jest uznanym na całym świecie liderem w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu kreatywnych, przemyślanych i sprawnych technicznie liderów w dziedzinie informacji.

Nasza misja.

Misją iSchool jest poszerzanie ludzkich możliwości poprzez łączenie ludzi, informacji i technologii. Kadra i pracownicy iSchool są zaangażowani w przygotowanie studentów do bycia liderami w dziedzinie informacji, pogłębiania wiedzy i wykorzystywania informacji do rozwiązywania problemów, z którymi borykają się osoby i organizacje. Razem wykładowcy, pracownicy i studenci badań wpływu iSchool oraz profesji informacyjnej poprzez nasze stypendium, rygorystyczne możliwości edukacyjne i zaangażowanie w usługi, które rozwijają naukę, poprawiają praktykę zawodową i przyczyniają się zarówno do społeczności, w których żyjemy, jak i nie tylko szeroko do społeczeństwa.

iSchool of One.

Jesteśmy zjednoczoną szkołą. Wykładowcy, pracownicy i studenci pracują razem, a nie jako jednostki lub grupy reprezentujące określony obszar, w którym pracują lub współpracują. Stawiamy sobie wyzwanie, by skorzystać z paradoksu jednego pola informacyjnego, który przejawia się w wielu profesjonalnych wypowiedziach.

Nasze wartości.

Kultura, program nauczania i podejmowanie decyzji w iSchool kierują się naszymi wspólnymi wartościami.

Doskonałość

 • Jesteśmy instytucją skoncentrowaną na studentach, zaangażowaną w naukę i różnorodność intelektualną. Jako społeczność naukowców i praktyków dążymy do doskonałości badawczej i dydaktycznej poprzez rozwój, integrację i zastosowanie wiedzy.

Odkrycie i innowacja

 • Cenimy odkrywanie i innowacyjność, aby rozwijać dziedziny informacji. Identyfikujemy nowe możliwości, kreatywnie reagujemy na pojawiające się problemy i kierujemy naszymi dziedzinami poprzez partnerstwa i społeczności uczące się.

Integralność

 • Jako specjaliści ds. informacji stoimy na straży uczciwości intelektualnej i odpowiedzialności. Uważnie rozważamy konsekwencje naszych działań, biorąc pod uwagę uczciwość i sprawiedliwość. Wnosimy wkład i promujemy najwyższe standardy etycznego korzystania z informacji i technologii.

Różnorodność i integracja

 • Dążymy do różnorodności w naszej społeczności i celebrujemy różnice. Obejmujemy wielość głosów, aby sprostać wyzwaniom społecznym i technicznym poprzez interdyscyplinarną analizę i rozwiązania.

Globalne obywatelstwo i zaangażowanie

 • Umożliwiamy naszej społeczności iSchool aktywne uczestnictwo jako globalni obywatele działający na rzecz wspólnego dobra. Mamy obowiązek informować i ulepszać społeczeństwo oraz wpływać na politykę poprzez pedagogikę, badania i rzecznictwo.

Funkcje kampusu

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Syracuse

   Hinds Hall,343, 13210, Syracuse

  pytania