Keystone logo
University of Social Sciences and Humanities - SWPS

University of Social Sciences and Humanities - SWPS

University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Wstęp

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Wierzę w ludzi, którzy cenią samorozwój i chcą, aby ich marzenia. Dają nam motywacja do ciągłego doskonalenia, tak, że możemy zaoferować edukację i badania na najwyższym poziomie. Nasi wykwalifikowani wykładowcy miłość poszerzaniem wiedzy i dzielenia się nią z młodymi ludźmi. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym studentom środowisko i zasoby zrealizować ich ciekawość intelektualna, rozwijać swoje talenty i realizować swoje interesy.

Oferta

Ponad 15 000 studentów uczestniczących w interdyscyplinarne studia. Oferujemy pełny etat i niestacjonarnych studiów licencjackich i magisterskich w psychologii, języków nowożytnych, kulturoznawstwo, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, socjologia, prawo, bezpieczeństwo wewnętrzne, stosunki międzynarodowe, zarządzanie i projektowanie. SWPS jest tylko prywatny uniwersytet w Polsce, który uzyskał prawo do nadawania stopni doktorskich w po psychologii i kulturoznawstwa i stopni doktorskich Psychologia, Socjologia, Kulturoznawstwo i prawo.

Nasza oferta obejmuje również szeroką gamę Programy dla stopnia jak na przykład Szkolenia weekendowe i liczne programy szkoleniowe dostosowane do potrzeb, Organizujemy cykle wydarzenia naukowe i kulturalne które są otwarte dla publiczności. Nasze wartości instytucji znaczne debaty i owocne dyskusje, I dlatego często gościć uznanych światowych naukowców, znanych artystów i przedstawicieli mediów. Ci, którzy chcą opanować swoje kompetencje językowe są bardziej niż mile widziane, aby dołączyć English School przygotowawcze i Polska Szkoła PrzygotowawczaProgramy, które dają im możliwość poprawy ich angielskim i polskim pod nadzorem wysoko wykwalifikowanych nauczycieli.

Nasze kursy są kombinacją w klasy działalności i samokształcenie, Nowo nabyte porcje wiedzy może być praktykowana przez uniwersytet na nowoczesna platforma e-learning.

Badania międzynarodowe

Nasi studenci mają okazję do poszerzać horyzonty, nie tylko wynikające wiedzy z wybitnymi ludźmi, ale także wyjazd za granicę w ramach programów wymiany, które oferujemy, Prowadzimy programy wymiany z instytucji znajdujących się w Europie, Turcji, Azji i Ameryce.

W sercu Europy

Polska leży w Europa Środkowa, To mosty Zachód ze Wschodem i Północ z Południem i to można łatwo dojechać z każdego zakątka świata.

Nasz główny kampus znajduje się w Warszawie, handlowego i akademickiego centrum kraju i regionu. To jest bardzo żywy i szybko rozwijające się miasto, Zapewnia nieograniczone możliwości studiowania, pracy i cieszyć się życiem. Jest to także najbardziej wielokulturowe miasto w regionie.

Bądź świadomą decyzję i zastosować się do SWPS już dziś! Czekamy na Ciebie!

Lokalizacje

  • Warsaw

    University of Social Sciences and Humanities, ul. Chodakowska 19/31, 03-815, Warsaw

    pytania