Keystone logo
Swedish University of Agricultural Sciences Magister ochrony i zarządzania rybami i dziką przyrodą
Swedish University of Agricultural Sciences

Magister ochrony i zarządzania rybami i dziką przyrodą

Umeå, Szwecja

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2025

SEK 152 000 / per year *

W kampusie

* obywatele krajów spoza UE/EOG i Szwajcarii zobowiązani są do uiszczenia opłat aplikacyjnych i czesnego.

Wstęp

Witamy w wyjątkowym programie obejmującym interakcje między rybami, dziką przyrodą i ludźmi. Aby móc zachować różnorodność biologiczną, potrzebujemy większej wiedzy z zakresu ekologii oraz sposobów prowadzenia inwentaryzacji zwierząt i pomiaru różnorodności biologicznej. Łącząc zarówno teorię, jak i metody praktyczne, ten program magisterski zapewnia rozległą wiedzę z zakresu ekologii, zarządzania i ochrony ryb i dzikiej przyrody, a także znajomość lokalnych i międzynarodowych praw i konwencji.

Posiadając tytuł magistra na kierunku biologia, będziesz przygotowany do kariery w organizacjach rządowych i pozarządowych, a także będziesz mógł kontynuować studia w celu uzyskania stopnia doktora. Wykłady prowadzone są przez czołowych światowych badaczy, a program przyciąga zarówno studentów szwedzkich, jak i zagranicznych.

Po ukończeniu studiów Twoja specjalistyczna wiedza sprawi, że będziesz atrakcyjnym pracownikiem w branży zarządzania zwierzętami i przyrodą, a także w dziedzinie ochrony przyrody. Będziesz także dobrze przygotowany do kariery naukowej.

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

Chat with students

pytania