Keystone logo
Swansea University Magister międzynarodowej bankowości i finansów
Swansea University

Magister międzynarodowej bankowości i finansów

Swansea, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18 900 / per year *

W kampusie

* studenci zagraniczni; 10 900 £ dla studentów z Wielkiej Brytanii / UE

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Szukasz specjalistycznego stopnia finansów, który zapoczątkuje ekscytującą karierę w bankowości, handlu lub finansach?

Bankowość, podobnie jak większość branż, ewoluowała w XXI wieku i oferuje szereg ekscytujących możliwości w wielu sektorach, zarówno tutaj, jak i za granicą. Istnieje również niedobór umiejętności, a osoby o odpowiednich kwalifikacjach są bardzo poszukiwane.

Studia z zakresu międzynarodowej bankowości i finansów na Swansea University pozwolą ci lepiej zrozumieć zasady i techniki międzynarodowego finansowania, rozwoju, handlu i bankowości. Dowiesz się o działalności rynków finansowych i instytucji w gospodarkach rozwiniętych i wschodzących, a także zrozumiesz rolę zarządzania ryzykiem w złożonych organizacjach.

Ten zaawansowany program jest przeznaczony dla studentów, którzy już studiowali rachunkowość i / lub finanse na poziomie licencjackim.

Twój kurs jest akredytowany przez Chartered Banker. To ścisłe powiązanie z Chartered Banker zwiększy Twoje perspektywy kariery i zapewni przewagę w dzisiejszym konkurencyjnym świecie.

Dlaczego międzynarodowa bankowość i finanse w Swansea?

 • Rozszerzony program specjalistyczny, który można ukończyć w ciągu jednego roku.
 • Przeznaczony dla absolwentów kierunków związanych z finansami, którzy poszukują specjalistycznego programu umożliwiającego przyspieszenie kariery w międzynarodowej bankowości i finansach.
 • Wszystkie moduły są prowadzone przez nasz światowej klasy wykładowca, który posiada wiedzę przemysłową i akademicką.
 • Profesjonalna akredytacja organów, która może pomóc przyspieszyć twoją karierę.
 • Swansea University został wybrany na drugim miejscu w WhatUni? Student Choice Award 2019 - studia podyplomowe.
 • Swansea zajmuje 1. miejsce w Walii w międzynarodowych badaniach rankingowych (Research Excellence Framework 2014).
 • Swansea zajmuje 1. miejsce w Walii pod względem wpływu na świat - 60% na poziomie 4 gwiazdek (REF 2014).
 • Z siedzibą w 22 milionowej szkole School of Management na nowym kampusie Bay.

Twoja międzynarodowa bankowość i doświadczenie Fi

Twoje doświadczenie w inżynierii materiałowej w przemyśle MSc jest określone przez szkolenie ekspertów w różnych obszarach tematycznych.

Należą do nich metalurgia i wybór materiałów, nowoczesne metody projektowania i analizy inżynierskiej, polimery oraz współczesne problemy i techniki zarządzania przedsiębiorstwem.

Twoje studia będą prowadzone przez międzynarodową społeczność ponad 500 studentów studiów podyplomowych i 120 pracowników naukowych w College of Engineering.

Dalsze wsparcie w zakresie nauki ma formę 24-godzinnego dostępu do naszej biblioteki na miejscu, zaawansowanych laboratoriów, całorocznego programu gościnnych wykładów i dedykowanych pracowni podyplomowych.

Międzynarodowe możliwości zatrudnienia w bankowości i finansach

Mamy doskonałe doświadczenie w umieszczaniu naszych absolwentów w dużych międzynarodowych firmach.

Twój program MSc International and Banking Finance, z akredytacją Chartered Banker, udowodni pracodawcom, że masz umiejętności we wszystkich aspektach biznesu i że jesteś myślicielem strategicznym z silną wiedzą finansową i odpowiednią przenikliwością biznesową.

Następnym krokiem może być dowolna z poniższych ról:

 • Analityk finansowy
 • Bankier inwestycyjny
 • Doradca inwestycyjny

Wymagania wstępne

Studenci muszą osiągnąć 2: 2 (lub zagraniczną równowartość) w stopniu licencjackim, który obejmował szereg modułów w rachunkowości / finansach lub metodach ilościowych / statystycznych. Nie musi to być tytuł z rachunkowości lub finansów w tytule.

Rozpatrywamy wszystkie wnioski pod względem merytorycznym i przeanalizujemy każdy indywidualny przypadek przed złożeniem oferty, więc uczniowie, którzy nie spełnią kryteriów rekrutacyjnych, powinni nadal ubiegać się o przyjęcie do School of Management.

Osoby, które nie są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego, muszą uzyskać wynik IELTS 6,0 ogółem, a żadna część nie była mniejsza niż 5,5. Lista równoważnych testów znajduje się tutaj. Jeśli studiowałeś licencjat z języka angielskiego, możesz być zwolniony z tego wymogu - kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Dla studentów, którzy nie spełniają jedynie wymogu znajomości języka angielskiego, oferujemy szereg programów szkoleniowych dla nauczycieli, którzy mogą wziąć udział przed rozpoczęciem kwalifikacji magisterskich.

Kariera i zdolność do zatrudnienia

Swansea Employability Academy (SEA) będzie wspierać cię na każdym etapie kariery, pomagając budować świetlaną przyszłość.

Nasze usługi wsparcia kariery obejmują:

 • Warsztaty dotyczące zatrudnienia, rozmowy pracodawców, indywidualne wydarzenia i targi pracy.
 • Indywidualne porady i wskazówki profesjonalnie wykwalifikowanych doradców zawodowych.
 • Pomoc w znalezieniu pracy, stażu, stażu pracy i możliwości wolontariatu.
 • Dostęp do zasobów informacyjnych na szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem karierą.
 • Finansowanie w celu wspierania praktyk studenckich i wydarzeń studenckich / klubowych.

Zapewniamy również pomoc i porady dla absolwentów Swansea University do dwóch lat po ukończeniu studiów.

School of Management ma również dedykowany wewnętrzny zespół ds. Zatrudnienia, który oferuje dodatkowe wsparcie.
Podczas pobytu u nas będziesz mieć możliwość:

 • Dołącz do naszego programu mentoringu na rzecz zatrudnienia i uzyskaj poradę od pracodawcy, który może pomóc ci w przejściu ze studenta do zawodowego profesjonalisty.
 • Skorzystaj z okazji, aby porozmawiać z naszą rosnącą społecznością absolwentów.
 • Współpracuj i współpracuj z pracodawcami z różnych firm krajowych i międzynarodowych poprzez nasze seminaria i wydarzenia.
 • Podnieś swoje umiejętności i spotkaj się z pracodawcami podczas naszego modułu zdolności do pracy, który jest prowadzony dwa razy w roku.
 • Weź udział w naszym konkursie Business in the Bay i rywalizuj z innymi studentami uniwersytetów.
 • Ukończ nagrodę Swansea Employability Award.

Dowiedz się, w jaki sposób nasza wewnętrzna służba kariery może Ci pomóc.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University został uznany za Uniwersytet Roku w konkursie Whatuni Student Choice Awards 2019 po raz drugi od pięciu lat. Swansea University został nie tylko uznany za Uniwersytet Roku, ale także zajął pierwsze miejsce w kategorii International i znalazł się w pierwszej trójce w kategoriach Postgraduate, Course i Lecturers. Nagrody Whatuni Student Choice Awards są w całości wybierane przez studentów, z ponad 41 000 recenzji i komentarzy przesłanych przez ponad 160 brytyjskich instytucji.

W prestiżowym przewodniku Guardian University Guide 2021 zajmujemy 24. miejsce w Wielkiej Brytanii i po raz drugi od trzech lat zdobyliśmy tytuł Welsh University of the Year, umacniając naszą pozycję wiodącej uczelni wyższej w Walii.

W centrum wszystkiego stawiamy naszych uczniów. W rezultacie uzyskaliśmy złoty wynik, najwyższą możliwą ocenę, w krajowym Teaching Excellence and Student Outstanding Framework (TEF) i zajęliśmy 6. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem satysfakcji uczniów w National Student Survey for 2020.

Nasze wspaniałe kampusy na nabrzeżu sprawiają, że jesteśmy pożądaną lokalizacją dla studentów i pracowników z całego świata, a nasza społeczność wielokulturowa zapewnia globalną perspektywę, umożliwiając tym, którzy dołączają do nas, rozwijanie umiejętności i wiedzy, które pozwolą im osiągnąć sukces i wzbogacić kariery.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of International Trade & Finance (MITF) (European & US accreditations)
  • Geneva, Szwajcaria
 • Magister międzynarodowego zarządzania finansami
  • Lucerne, Szwajcaria
 • Wspólny magister globalnego zarządzania gospodarczego i spraw publicznych
  • Berlin, Niemcy
  • Nice, Francja
  • + 1 jeszcze