Keystone logo
Swansea University

Swansea University

Swansea University

Wstęp

Założony w 1920 roku i oddalony zaledwie o trzy godziny jazdy pociągiem od Londynu, Swansea University jest uznaną uczelnią z długą historią sukcesów akademickich, doskonałymi udogodnieniami i wysokimi standardami nauczania.

Decydując się na studia na Uniwersytecie Swansea, studenci stają się częścią ambitnej, badawczej instytucji, a także korzystają z życia w jednym z najpiękniejszych naturalnie regionów Wielkiej Brytanii - plaża znajduje się w niewielkiej odległości od obu kampusów, a miasto Swansea położone jest na skraju półwyspu Gower.

Uniwersytet Swansea znalazł się na 26. miejscu w Wielkiej Brytanii i na pierwszym miejscu w Walii w The Guardian University Guide 2023 - co jest świadectwem ciągłych inwestycji w obiekty i doskonalenia nauczania.

Uniwersytet zajmuje również 15. miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem zadowolenia z kursów (The Guardian University Guide 2023) i znajduje się w pierwszej dziesiątce najbardziej przystępnych cenowo miast uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii (totallymoney.com 2019) oraz jednym z najbezpieczniejszych miast w Wielkiej Brytanii (Complete University Guide 2022).

Lokalizacje

  • Swansea

    Singleton Park, SA2 8PP, Swansea

pytania