Keystone logo
SUP des RH

SUP des RH

SUP des RH

Wstęp

SUP des RH , wzorcowa szkoła HR we Francji i za granicą

Od momentu powstania w 1998 r. Powołaniem SUP des RH było szkolenie specjalistów ds. Zasobów ludzkich, nie zaniedbując żadnej wiedzy, regularnie aktualizując ramy kompetencji i angażując RRH i HRD w szkolenie i ocenę uczniów. W coraz bardziej połączonym świecie SUP des RH stworzyło projekt edukacyjny skoncentrowany na innowacjach, spersonalizowanym wsparciu, poszukiwaniu doskonałości i szansach na zatrudnienie swoich stażystów.

Jedyna szkoła we Francji specjalizująca się w HR z 5 certyfikatami

Uznawanie kwalifikacji zawodowych, opierając się we Francji na dyplomach, SUP des RH od samego początku rozwijało swoje programy wokół tytułów certyfikowanych przez państwo zarejestrowane w RNCP (Krajowy katalog certyfikatów zawodowych):

 • Licencjat - specjalista ds. Zasobów ludzkich - certyfikat poziomu 6 od 2004 r., Odnowiony przez JO w dniu 09/07/2016, plik RNCP nr 2326
 • Mastere - Menedżer ds. Rozwoju zasobów ludzkich - certyfikat poziomu 7 od 2007 r., Odnowiony przez JO w dniu 06/07/2016, plik katalogu RNCP nr 26267
 • Executive MBA odpowiedzialny za innowacje i transformację HR - certyfikat poziomu 7 od 14/10/2020, plik katalogowy RNCP nr 34990
 • Executive MBA International Human Resources Manager - certyfikat poziomu 7 od 14.10.2020, plik katalogowy RNCP nr 34981
 • Executive MBA Head of Global Compensation and Benefits - Level 7 certyfikowany od 14.10.2020, plik katalogowy RNCP nr 34980

Kształcenie na odległość i SUP des RH : przeżyj nowe doświadczenie edukacyjne!


Zdobądź dyplom "Human Resources Officer" dzięki naszej internetowej serii 89 odcinków stworzonych specjalnie przez i dla SUP des RH !

Seria „Fais pas ta RH” zanurza ucznia w sercu firmy KENED, aby odkryć wszystkie koncepcje HR, które będzie studiował podczas swojego kursu: okazja do odkrywania w zabawny sposób realiów managera HR. Wszystkie kursy są oparte na środowisku korporacyjnym serii: KENED. Będziesz musiał rekrutować, szkolić, sankcjonować ... W ten sposób kursy ożywają i stawiają cię w profesjonalnej postawie jak najbardziej zbliżonej do rzeczywistości.

Na przykład: rekrutujesz pracownika, sporządzasz umowę, organizujesz jego integrację, realizujesz DUE, a na koniec miesiąca pierwszy odcinek wypłaty. Rekrutacja, prawo i płaca przeplatają się jak w prawdziwym życiu zawodowym! Prawo do błędów: prawdziwa filozofia SUP des RH . Koniec ze stresem związanym z ciągłymi kontrolami, wszystkie testy pośrednie służą tylko do pozycjonowania i można je powtórzyć (metoda Test and Learn).

Dlaczego warto dołączyć do SUP des RH ? Korzyści !

 • Duża szkoła na skalę ludzką: małe klasy (średnio 25 uczniów), aby umożliwić praktykę i promować wymiany.
 • Uznane dyplomy: ciesz się uznaniem naszych tytułów zarejestrowanych w RNCP i ciesz się dużym uznaniem SUP des RH wśród specjalistów HR.
 • Indywidualne wsparcie: jak tylko zarejestrujesz się w SUP des RH , otrzymasz wsparcie swojej CARE (dowiedz się więcej tutaj).
 • Cyfrowe narzędzia edukacyjne: SUP des RH zapewnia wszystkim swoim słuchaczom niezbędne narzędzia podczas ich szkolenia (platforma do nauki na odległość, środowisko Microsoft 365, laptop itp.)
 • Doskonałe wskaźniki sukcesu i integracji: średnio 91% wskaźnika sukcesu, a 90% naszych uczniów ma pracę w ciągu 6 miesięcy.

Sieć firm partnerskich od 1998 roku

SUP des RH jest doceniana przez firmy ze względu na szanse na zatrudnienie i potencjał przeszkolonych uczniów. Szkoła, która od początku rozwijała swoje programy nauczania, cieszy się zaufaniem dużej sieci firm partnerskich . Szkoła stała się dla decydentów HR prawdziwą pulą stażystów i przyszłych pracowników. Namacalny dowód na skuteczność zawodową studentów i absolwentów SUP des RH

 • 1500 ofert staży i pracy / rok
 • 90% absolwentów zajmuje stanowisko w ciągu 6 miesięcy (średnia z ostatnich 5 promocji, wszystkie tytuły łącznie)

Lokalizacje

 • Île-de-France

  Rue Dombasle,54 Bis, 75015, Île-de-France

 • Île-de-France

  Rue de Moscou,39, 75008, Île-de-France

Programy

pytania