Keystone logo
SUNY Korea

SUNY Korea

SUNY Korea

Wstęp

Korea SUNY został otwarty w marcu 2012 roku jako pierwszego amerykańskiego uniwersytetu ustalonej na koreańskiej ziemi. Jest to również pierwszy uniwersytet w celu przyłączenia się do Incheon Globalny Campus (IGC). Korea SUNY's programy studiów są porównywalne do prestiżowych uniwersytetów w Stany Zjednoczone, Studenci mogą korzystać zarówno amerykańskiej edukacji i dynamiczny Koreański kultury. Cenimy integralność moralną i staramy się uczyć naszych uczniów, aby służyć innym z cnoty i wizji własnych. Oferujemy również niedrogie na terenie kampusu obudowy, szeroką gamę stypendiów, możliwości do tworzenia sieci globalnej i dobrze wyważony system edukacji w celu podniesienia naszych studentów jako kompetentnych i odpowiedzialnych liderów.

Jesteśmy dumni, że mamy uczniów z gwiezdnych osiągnięć akademickich i poszukują studentów z wyjątkowych talentów. Jesteśmy dumni, że nasze ciało studenta jest prawdziwym odzwierciedleniem globalnej społeczności, z Ponad 30% studentów międzynarodowych, Obecnie oferujemy licencjackich i Wyższe programy z Stony Brook University (SBU), Który jest najbardziej uznanych uczelni w terminie SUNY, Programy te są identyczne do tych z SBU i są prowadzone przez SBU wydziału, W rezultacie, nasi studenci otrzymują dyplom wydany przez tę samą SBU po ich ukończeniu. Nasz Uniwersytet kontynuuje ekspansję swojej oferty programów w różnych dziedzinach naukowych, takich jak inżynieria, mody, nauki, i wiele innych.

Pragniemy być ośrodkiem edukacji globalnej, badań i innowacji. Aby to osiągnąć, będziemy tworzyć partnerstwa z czołowymi instytucjami zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym, i nadal staramy się zbudować globalną sieć z liderów i talentów z całego świata.

o SUNY

State University of New York (SUNY) jest naród na świecie i najbardziej kompleksowy system State University w Stanach Zjednoczonych. SUNY została oficjalnie założona w 1948 roku, kiedy w Nowym Jorku stała się 48. państwem stworzyć system State University. SUNY początkowo reprezentowana konsolidację 29 instytucji niezrzeszonych, w tym 11 nauczycieli szkół. Dziś SUNY wzrosła do 64 rozproszonych geograficznie kampusy, które zostały ustanowione w celu zapewnienia wysokiej jakości kształcenia i możliwości.

Zadaniem systemu uniwersyteckiego stanu jest zapewnienie mieszkańcom Nowego Jorku usług edukacyjnych o najwyższej jakości, z jak najszerszym dostępem, w pełnej gamie akademickich, profesjonalnych i zawodowych programów policealnych. SUNY oferuje szeroką różnorodność opcji edukacyjnych w tym krótkoterminowe / kursów zawodowych technicznych, świadectwo, stowarzyszonej oraz programy matur stopniodni, stopni naukowych i badań post-doktorskich. SUNY zapewnia dostęp do niemal każdej dziedzinie naukowej lub zawodowej studiów w systemie za pośrednictwem ponad 7000 programów studiów i certyfikatów. SUNY jest zobowiązana do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia w przystępnej cenie dla nowojorczyków i studentów z całego kraju i świata. studenci SUNY stanowią globalnej społeczności pochodzących z każdego stanu w USA, cztery terytoriach USA i 160 narodów na całym świecie.

o SBU

Stony Brook University (SBU) jest jednym z kampusów systemie SUNY, znajduje się na Long Island w Nowym Jorku. Kampus Uniwersytetu leży około 60 mil na wschód od Manhattanu i 60 mil na zachód od Montauk Point. SBU została założona w 1957 roku jako kolegium do wytwarzania wtórnych nauczycieli matematyki i przedmiotów ścisłych. Od tamtej pory SBU ogromnie wzrosła i jest obecnie uznawany za jeden z ważniejszych ośrodków narodu nauki i stypendium.

SBU został w rankingu 100 najlepszych uczelni publicznych krajowych przez US News & World Report i znajduje się na liście swoich znakomitych programów studiów badawczych i twórczych projektów. SBU jest członkiem prestiżowego stowarzyszenia uniwersytetów amerykańskich (AAU), organizacji zaproszenia tylko z najlepszych uniwersytetów w Ameryce Północnej. Istnieje 67 kierunków licencjackich i 77 małoletnich, 102 magisterskich, 40 programów doktoranckich i 32 programy świadectwa absolwent. Stony Brook jest jedną z 10 uczelni otrzymał nagrodę uznania National Science Foundation do integracji badań i edukacji. Uznana międzynarodowym obiekt badawczy Brookhaven National Laboratory (BNL) znajduje się w pobliżu jego uczelni i jest zarządzany przez SBU.

Lokalizacje

 • Incheon

  SUNY Korea, 119 Songdo Moonhwa-Ro, Yeonsu-Gu, 21985, Incheon

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania