Keystone logo
SUNY Cortland

SUNY Cortland

SUNY Cortland

Wstęp

Pęd definiuje SUNY Cortland

Nie możesz przegapić impetu, który jest wszędzie w SUNY Cortland , czy to dzięki naszej aktywnej organizacji studenckiej zaangażowanej w projekty badawcze, kluby i organizacje, czy też energii i ducha tłumów, które dopingują nasze drużyny sportowe Red Dragon. Pokochasz współpracę z wydziałem we wszystkim, od zajęć naukowych po działalność społeczną. Nasi oddani absolwenci uczestniczą w programach mających na celu połączenie ich z obecnymi studentami i powrót do kampusu na zjazdy, imprezy sportowe lub by zostać uhonorowanym przez Kolegium. Pęd jest w powietrzu. Możesz to poczuć!

Wyjątkowo SUNY Cortland

Inspiracja do bycia mistrzem w każdym aspekcie życia — to wartość doświadczeń i edukacji w SUNY Cortland . To właśnie czyni nas wyjątkowymi jako uczelnia; to właśnie przyczynia się do naszego sukcesu w klasie, w terenie i w szerokim zakresie kariery, którą wybierają nasi uczniowie.

Nasza misja

SUNY Cortland to społeczność akademicka poświęcona różnorodnym doświadczeniom edukacyjnym. Studenci rozwijają się jako zaangażowani obywatele z silną świadomością społeczną wspieraną przez wybitne nauczanie, stypendia i usługi.

Nasza wizja

SUNY Cortland będzie kolegium możliwości, które ukończą studenci z wiedzą, uczciwością, umiejętnościami i współczuciem, aby przodować jako przywódcy, obywatele, uczeni, nauczyciele i mistrzowie doskonałości. Przyszli studenci i pracownicy wybiorą Kolegium w odpowiedzi na uznane w całym kraju programy akademickie, innowacje i empiryczne uczenie się oraz bogate życie intelektualne, społeczne i sportowe na terenie kampusu. SUNY Cortland będzie ośrodkiem rozwoju intelektualnego, kulturalnego i gospodarczego, wyróżniającym się udanymi partnerstwami z organizacjami, szkołami, agencjami i firmami w całym regionie, kraju i na świecie.

Jakość życia studenckiego

Możesz nawiązać wiele przyjaźni i zaangażować się w działalność, w tym kluby, organizacje i sporty, od międzyuczelnianych drużyn lekkoatletycznych po stacjonarne lub rekreacyjne. Nasze aktywne i satysfakcjonujące życie studenckie wspiera i zachęca do dobrego samopoczucia.

Nauczanie praktyczne

Na każdym kierunku istnieje możliwość zastosowania wiedzy w klasie podczas eksploracji wyborów zawodowych. Staże, kooperacje, opcje wolontariatu, staże dla studentów, wycieczki terenowe, współpraca badawcza za granicą zapewniają więcej doświadczeń, które budują umiejętności zawodowe.

Mistrzowie

Znakomite programy akademickie, nagradzana lekkoatletyka i intensywne możliwości uczenia się tworzą mistrzów w klasie, w zawodach sportowych, w służeniu społeczności oraz w przygotowywaniu cię do zawodu i satysfakcjonującego życia.

Doskonałość sportowa

Sukcesy naszych 25 międzyuczelnianych drużyn lekkoatletycznych Red Dragon pojawiają się w wielu drużynowych mistrzostwach narodowych i prawie 100 indywidualnych tytułach krajowych — co najmniej raz w roku od 1986 roku. Nasze zwycięskie tempo trwa!

Kształcenie nauczycieli

Oferujemy największy akredytowany w kraju program na Wschodnim Wybrzeżu, w którym skorzystasz z obszernej obserwacji nauczycieli i wczesnych doświadczeń w terenie. Nasz program kształcenia nauczycieli szczyci się 99-procentowym wskaźnikiem zdawalności testów oceniających, a także opcjami certyfikacji w prawie każdym możliwym obszarze tematycznym.

Zrównoważony rozwój

Od kompostowania przez panele słoneczne po energię geotermalną, SUNY Cortland angażuje się w zmniejszanie zużycia energii. Dowiedz się, dlaczego dyrektor generalny New York Power Authority nazwał SUNY Cortland w zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną „Nic nadzwyczajnym”.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Cortland

    21 Graham Ave. Cortland, NY 13045, , Cortland

pytania