Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

Wstęp

UB School of Management to tętniąca życiem i integrująca społeczność wielkich myślicieli i jeszcze większych działaczy. Pracujemy razem, aby kwestionować i obalać teorie, wzmacniając się nawzajem i napędzając zmiany. Ponieważ w UB School of Management ambicja jest cnotą, wytrwałość jest czymś oczywistym, a odkrycia zdarzają się wszędzie, od klasy po salę konferencyjną. Właśnie tak to robimy tutaj.

Tradycja doskonałości

Od 1923 roku UB School of Management zyskała imponującą reputację jako jedna z najlepszych szkół biznesu na świecie. Szeroka gama naszego portfolio akademickiego, doświadczenie naszego wydziału i światowy sukces naszych absolwentów to główne powody, dla których szkoła cieszy się uznaniem.

Globalna obecność

Obecnie reputacja School of Management dosłownie obejmuje cały świat, a uczniowie tej szkoły pochodzą z całego świata. W każdej klasie odwiedzający szkołę mogą spotkać uczniów z Buffalo lub Nowego Jorku siedzących obok uczniów z Azji lub Niemiec, słuchając profesora, który niedawno wrócił z nauczania studentów w Singapurze.

W coraz bardziej globalnym środowisku biznesowym różnorodność naszych programów i nasza międzynarodowa reputacja pomagają zapewnić, że stopień School of Management jest poświadczeniem, które otwiera drzwi dla naszych absolwentów w każdej firmie na całym świecie.

Ogólnokrajowy pełnoetatowy program MBA w rankingu

Nasz ogólnokrajowy pełnoetatowy program MBA przygotowuje studentów do stanowisk kierowniczych w zarządzaniu od 1931 roku. Połącz rdzeń budowania fundamentów z elastycznymi, ukierunkowanymi na karierę fakultatywami. Dodaj do tego praktykę uczenia się na trzech poziomach - indywidualny, zespołowy i kohortowy - oraz nagradzane programy, takie jak LeaderCORE ™ i Corporate Champions, a otrzymasz niezrównane doświadczenie.

Executive i Professional MBA

Kadra kierownicza z wiodących korporacji zachodniego Nowego Jorku również korzysta ze szkolnego programowania MBA poprzez zapisanie się do naszego dynamicznego programu Executive MBA. Od momentu powstania w 1994 r. Setki liderów biznesu ukończyło ten intensywny 17-miesięczny program, przeznaczony dla najbardziej utalentowanych i doświadczonych menedżerów w regionie.

Nasz program Professional MBA, będący hybrydą nauczania osobistego i internetowego, oferuje opcje wieczorne i sobotnie i można go ukończyć w zaledwie 27 miesięcy. Przeznaczony dla ludzi biznesu z co najmniej rocznym doświadczeniem zawodowym, jest najbardziej prestiżowym i najtańszym programem MBA w niepełnym wymiarze godzin w zachodnim Nowym Jorku.

Silna obecność na arenie międzynarodowej

Na arenie międzynarodowej oferujemy tytuł licencjata w biznesie w Singapurze we współpracy z Singapore Institute of Management. Oferujemy również wspólne przedsięwzięcie w Bangalore w Indiach, które obejmuje dwa tytuły magisterskie: Master of Science in Management Science: Business Analytics and Systems z State University of New York w Buffalo oraz Master of Business Administration z Amrita University.

Wiodące programy licencjackie

Na poziomie licencjackim ponad 2900 studentów zapisuje się rocznie na nasze uznane w całym kraju programy z zakresu administracji biznesowej i rachunkowości. Wielu z tych studentów korzysta z programu stażowego, który jest uważany za jeden z najlepszych i największych w kraju.

Prestiżowy stopień doktora

Nasz program doktorancki z zarządzania, z udziałem ponad 45 studentów, jest głównym programem doktoranckim w systemie SUNY i rekrutuje studentów na całym świecie. Absolwenci przyjmują stanowiska na głównych uniwersytetach w całych Stanach Zjednoczonych oraz w wiodących firmach konsultingowych i badawczych.

Niestandardowe szkolenia korporacyjne, przedsiębiorczość i przywództwo

Oprócz programów kredytowych zapewniamy również innowacyjne programy edukacyjne i rozwojowe dla kadry kierowniczej, specjalistów i organizacji za pośrednictwem naszego Centrum Rozwoju Kadry Kierowniczej (CED). CED oferuje szereg nieobciążających kredytów programów szkoleniowych dostosowanych do firm i osób prywatnych. Oferta obejmuje instrukcje dotyczące przywództwa, umiejętności nadzorczych, marketingu, produkcji LEAN, zarządzania projektami i wielu innych. Programy mogą być zasadniczo dostosowane do potrzeb szkoleniowych dowolnej organizacji. Corocznie w szkoleniach CED uczestniczy wiele różnorodnych organizacji.

W Szkole Zarządzania znajduje się również Centrum Przywództwa Przedsiębiorczego (CEL), które od 1987 r. Wzmacnia talenty przedsiębiorcze twórców i menedżerów biznesowych, aby poprawić ich perspektywy rozwoju. Rozwój przedsiębiorczości ma kluczowe znaczenie dla ożywienia uniwersytetu, otaczającej społeczności i większej ekonomii zachodniego Nowego Jorku. CEL zapewnia zindywidualizowaną i interaktywną edukację w zakresie przedsiębiorczości.

Centrum Przywództwa i Efektywności Organizacyjnej Szkoły Zarządzania (CLOE) powstało w 2013 roku w celu tworzenia bardziej efektywnych liderów i organizacji. Zbudowany na fundamencie wysokowydajnego stypendium i skoncentrowanego na problemie zaangażowania organizacyjnego i gospodarczego, CLOE stara się być uznanym na całym świecie centrum zajmującym się przywództwem w zakresie przywództwa organizacyjnego i innowacji.

Lokalizacje

  • Buffalo

    Buffalo, Stany Zjednoczone

    pytania