Keystone logo
Sheffield University Management School Mgr zarządzania systemami informatycznymi
Sheffield University Management School

Mgr zarządzania systemami informatycznymi

0 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* GBP dla studentów z kraju / UE i 21 450 GBP dla studentów zagranicznych

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Systemy informatyczne i informacyjne mają kluczowe znaczenie dla przetrwania nowoczesnych organizacji, ale nie mówimy tylko o technologii. Wdrożenie i wykorzystanie systemów informatycznych może znacznie zmienić strukturę i procesy biznesowe - ważne jest, aby menedżerowie przyszłości łączyli wiedzę na temat tych systemów z praktyczną wiedzą na temat praktyki zarządzania.

Czerpiąc wiedzę i doświadczenie w pracy z Sheffield University Management School i międzynarodowej sławy iSchool, ten program zapewnia niezbędną teorię i umiejętności krytyczne, aby osiągnąć sukces w roli menedżera, a także kompleksowe zrozumienie informacji naukowej.

Nasz Magister Zarządzania Systemami Informacyjnymi łączy w sobie najnowsze myślenie z praktycznymi umiejętnościami, które wykorzystasz w przyszłym zatrudnieniu. Studenci zdobywają podstawowe umiejętności z zakresu kluczowych aspektów zarządzania, a także wiedzą na temat projektowania, opracowywania i wdrażania systemów informatycznych, zarządzania projektami systemów informacyjnych oraz fundamentalnych zmian, do których mogą doprowadzić.


Kurs

Nauczanie w pełnym wymiarze godzin przez dwa semestry, a następnie rozprawa, studenci kształcą się poprzez serię wykładów, seminariów, studiów przypadku, pracy grupowej dla wspólnego uczenia się i internetowych grup dyskusyjnych. Ocena odbywa się poprzez indywidualne zadania, projekty grupowe, egzaminy końcowe i rozprawę.

Nasz zespół pracowników akademickich, którzy pełnią także funkcje doradcze w dużych organizacjach, włącza cenną wiedzę branżową do swoich dydaktyków i są wysokiej rangi członkami odpowiednich organizacji zawodowych.

Moduły

Moduły podstawowe:

 • Metody badawcze i przygotowanie do rozprawy
 • Modelowanie systemów informacyjnych
 • ICT, innowacje i zmiany
 • Zarządzanie ludźmi w organizacjach
 • Operacje i zarządzanie łańcuchem dostaw
 • Zarządzanie strategiczne
 • Zarządzanie projektami systemów informatycznych
 • Rozprawa

Opcjonalne moduły:

 • E-biznes i e-handel
 • Business Intelligence
 • Information Governance and Ethics
 • Systemy informacyjne i społeczeństwo informacyjne
 • Międzynarodowa strategia biznesowa


Kandydat

Nasz Magister Zarządzania Systemami Informacyjnymi jest idealny, jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności menedżerskie w zakresie zarządzania, zarówno z perspektywy ogólnej, jak iz punktu widzenia informacji. Ten kurs jest szczególnie odpowiedni dla absolwentów kierunków informatycznych i profesjonalistów, którzy chcą osiągnąć postęp w zarządzaniu, a także menedżerów biznesowych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu informatyki, aby konkurować w dzisiejszym środowisku biznesowym.

Będziesz mieć dobry dyplom z wyróżnieniem drugiej klasy lub zatwierdzone kwalifikacje zawodowe. W przypadku uczniów zamorskich standardowym wymogiem języka angielskiego w Sheffield University Management School jest IELTS 6.5 z co najmniej 6 w każdej części lub równorzędnym.


Szkoła

Sheffield University Management School jest dumna z tego, że jest jednym z najlepszych procent szkół biznesu na świecie dzięki prestiżowej akredytacji Triple Crown (AMBA, EQUIS, AACSB). Spektakularny, zaprojektowany przez architekta budynek szkoły znajduje się w zielonej dzielnicy Broomhill, zaledwie 15 minut spacerem od centrum miasta i 15 minut jazdy od Peak District, zapewniając bardzo wysoką jakość życia.

Prowadzimy badania, dynamiczne i postępowe. Szkoła stara się, aby każdy absolwent był gotowy do pracy zarówno w teorii, jak i praktyce. Nasi światowej klasy naukowcy i uznane stopnie naukowe i kwalifikacje ciężko pracują, aby to zapewnić.

Dedykowana służba karier jest również dostępna, aby wspierać delegatów i kontaktować się z organizacjami. Centrum zdolności do zatrudnienia działa jako kluczowy interfejs między studentami Zarządzania a światem zewnętrznym. Jest to dedykowana usługa, która pomaga uzyskać dostęp do wsparcia w zakresie zatrudnienia, rozwoju umiejętności i możliwości w następujących obszarach; projekty podyplomowe, staże, międzynarodowe letnie szkoły podyplomowe, zawodowe stowarzyszenia i miejsca pracy.

Szkoła Informacyjna (iSchool) na Uniwersytecie w Sheffield to kwitnąca społeczność poświęcona badaniu i rozwojowi dziedziny informacji i jej zawodów. ISchool daje ci możliwość udoskonalenia sposobu działania - dzięki lepszemu zrozumieniu i zarządzaniu najcenniejszym zasobem współczesnego świata: informacji. Jest to jedna z międzynarodowych grup czołowych iSchools na świecie.Stypendia

Więcej informacji na temat stypendiów można znaleźć na następującej stronie internetowej. https://www.sheffield.ac.uk/postgraduate/taught/finance

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister informatyki i technologii biznesowej
  • Madrid, Hiszpania
 • Magister zarządzania technologią informacyjną
  • Berlin, Niemcy
 • Magister informatyki biznesowej
  • Salzburg, Austria