Keystone logo
Syracuse University

Syracuse University

Syracuse University

Wstęp

Założona w 1901 roku Wyższa Szkoła Inżynierii i Informatyki zbudowała tętniącą życiem społeczność liderów, cieszących się reputacją reagowania na potrzeby regionalne, krajowe i globalne. Naszych studentów, wykładowców i absolwentów łączy nasz „duch poszukiwania”, ponieważ aktywnie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań dla złożonych nowych wyzwań. Dzięki najnowocześniejszym badaniom, innowacjom programowym i multidyscyplinarnej współpracy, podejmujemy wyzwania, takie jak ochrona naszych systemów cybernetycznych, regeneracja ludzkich tkanek, dostarczanie czystej wody, poszukiwanie energooszczędnych rozwiązań i zabezpieczanie danych w systemach bezprzewodowych.

Akredytacja

Syracuse University została wyznaczona przez Agencję Bezpieczeństwa Narodowego i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego jako Centrum Doskonałości Akademickiej w Edukacji Zapewniania Informacji (CAEIAE) od 2001 r. -R) od 2009 roku.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Syracuse

    Syracuse, Stany Zjednoczone

pytania