Keystone logo
Stratford University

Stratford University

Stratford University

Wstęp

NASZA MISJA

Stratford University to prywatna uczelnia wyższa. Ciało uczniów jest zróżnicowane, w tym absolwenci ostatnich szkół średnich, pracujący specjaliści, studenci zagraniczni i osoby pragnące zmienić swoje zawody. Misją Stratford University jest przygotowanie studentów do nagradzania kariery poprzez wysokiej jakości programy edukacyjne, które spełniają zmieniające się potrzeby pracodawców i społeczności. Aby spełnić tę misję, uniwersytet oferuje różnorodne programy certyfikatów, dyplomów, programów stowarzyszonych, licencjackich i magisterskich w dziedzinach wschodzących i wymagających zatrudnienia.

Akredytowany przez Radę Akredytacyjną Niezależnych Uczelni i Szkół (ACICS) w celu nadawania świadectw, dyplomów, stopni stowarzyszonych, licencjackich i magisterskich, Stratford University zapewnia studentom wysokiej jakości edukację. ACICS jest uznawaną w całym kraju agencją akredytacyjną, która jest uznawana przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA), krajowego rzecznika i przedstawiciela instytucji zajmujących się samoregulacją jakości akademickiej poprzez akredytację. CHEA jest stowarzyszeniem zrzeszającym 3000 szkół wyższych i uniwersytetów przyznających stopnie naukowe i uznaje 60 instytucjonalnych i programowych organizacji akredytujących.

Stratford jest również akredytowany przez American Culinary Federation Education Foundation (ACFEF), co gwarantuje, że spełniamy standardy i kompetencje określone dla wykładowców, programów nauczania i usług dla studentów.

Stratford University posiada certyfikat State Council of Higher Education for Virginia (SCHEV) w zakresie prowadzenia kampusów w Wirginii.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Falls Church

    Leesburg Pike,7777, 22043, Falls Church

    pytania