Keystone logo
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies Program magisterski systemów informatycznych
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Program magisterski systemów informatycznych

Hoboken, Stany Zjednoczone

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 19 704 / per semester *

Nauka na odległość, W kampusie

* Stawka czesnego w pełnym wymiarze godzin 9-12 kredytów. W niepełnym wymiarze godzin mniej niż 9 kredytów: 1,776 USD/kredyt. Jesień 2022 i Wiosna 2023

Wstęp

Wprowadzenie nowych i stale ulepszanych technologii powoduje szybką ewolucję w krajobrazie systemów informatycznych.

Dzisiejszy menedżer systemów informatycznych musi mieć gruntowną znajomość nie tylko technologii — bezpieczeństwa, zgodności, analiz, sieci komórkowych i systemów opartych na chmurze — ale także biznesu i sposobu, w jaki pracownicy wykorzystują technologię do wykonywania swojej pracy. Program magisterski Information Systems zapewnia intensywne analityczne podejście do tematów takich jak innowacje cyfrowe i cyberbezpieczeństwo, wzmacniając pozycję decydenta, którego spostrzeżenia kierują strategią technologiczną w całym przedsiębiorstwie.

Kursy w programie magisterskim Information Systems zachęcają konsultantów systemów informatycznych, audytorów IT i kierowników projektów do przedstawiania problemów z perspektywy CIO, który kieruje zmianami organizacyjnymi za pomocą technologii. Programowa równowaga nowych umiejętności kodowania i perspektyw przywódczych sprawi, że staniesz się kreatywnym rozwiązywaczem problemów, który będzie w stanie wyprzedzić szybkie tempo rozwoju technologii.

Rekrutacja

Akredytacje

O szkole

pytania