Keystone logo
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School Międzynarodowy magister architektury
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Międzynarodowy magister architektury

Florence, Włochy

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Program

Wstęp

Piękno rzuca wyzwanie światu. Czy wierzysz w to?

Nowa koncepcja szkoły projektowania

Cechą tych kursów jest to, że teoria łączy się z praktyką w prawdziwym środowisku pracy, w którym każdego dnia, co godzinę niszczymy siebie i świat!

Międzynarodowy magister architektury we Włoszech z profesjonalnym certyfikatem praktyki

Architektura wysokiej jakości zawsze zawiera odniesienie do architektury globalnej Historycznej i Współczesnej. Włochy to najlepsze miejsce do eksploracji początków Architektury i jednocześnie obserwacji awangardowego designu w nowych dziełach niesamowitych światowej klasy architektów.

Ponadto Innowacyjna Koncepcja naszego Mistrza Architektury we Włoszech , połączenie teorii z prawdziwą pracą międzynarodową, którą zrealizowaliśmy w pięciu miejscach na świecie, rozwija nowe podejście do kursu „Studium w środowisku pracy”, w którym wszystkie wykłady będą zastosuj bezpośrednio do przygody prawdziwej pracy z jej złożonością i fascynującym połączeniem materiałów, przestrzeni, światła, funkcji i konstrukcji.

Spotkanie z klientami, zrozumienie ich potrzeb, wizyta i praca na budowach, nawiązanie relacji z firmą budowlaną, zrozumienie, jak działa przedmiar i jak można zachować kontrolę nad swoim pomysłem w realnym świecie jest najlepszym przygotowaniem do Twoja kariera zawodowa. Pod koniec studiów magisterskich na architekturze we Włoszech ukończysz również okres praktycznego doświadczenia zawodowego, który będzie twoim paszportem do świata pracy i da ci również certyfikat praktyki zawodowej wysokiego poziomu.

Ze względu na szczególny charakter i wysoki poziom studiów magisterskich architektury w rzeczywistym środowisku pracy, liczba studentów jest ograniczona do 7. Na studia magisterskie mogą zostać wybrani kandydaci posiadający stopień naukowy lub dyplom w dyscyplinach kreatywnych. Kandydaci powinni przesłać do Szkoły CV wraz z listem motywacyjnym i wypełnić nasz kwestionariusz.

Wszyscy kandydaci na najlepszego magistra architektury w Europie muszą znać podstawy programów dla Photoshopa i rysunku technicznego na systemie Windows lub Mac Os i muszą dostarczyć własne laptopy.

Każdy wybrany kandydat będzie obserwowany osobiście przez Profesora, który jest również Profesjonalistą w firmie.

Wszystkie wykłady, laboratorium i warsztaty prowadzone są w języku angielskim.

O szkole

pytania