Keystone logo
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Wstęp

Piękno rzuca wyzwanie światu. Czy w to wierzysz?

Koncepcja szkoły Unique wywodzi się z połączenia wykładów akademickich na kursach i pracy nad autentycznymi projektami z profesjonalistami i dostawcami – inspekcji na miejscu i doświadczeń na miejscu – wraz z wizytami w warsztatach, laboratoriach, fabrykach i sklepach. Wszyscy razem, aby podważać świat każdego dnia, co godzinę.

Kursy uwzględniają wyniki najważniejszych międzynarodowych badań akademickich oraz świadectwa światowej sławy projektantów i architektów. Prawie wszystkie nowe pomysły inspirowane są dziełami sztuki i artystami. Oprócz zajęć naukowych i praktycznych wspólnie czytamy i omawiamy teksty o filozofii, artystach, bieżących wydarzeniach oraz najnowszych tendencjach w projektowaniu i architekturze.

Nasza firma to studio architektoniczne i projektowe zlokalizowane we Florencji. Wybraliśmy to wspaniałe miasto z wielu powodów.

Przede wszystkim centralna lokalizacja Florencji pozwala nam odwiedzać, studiować i pracować w wielu innych miastach, takich jak Mediolan, Rzym i Wenecja, gdzie rozwinęliśmy intensywne relacje robocze. W rzeczywistości położenie geograficzne Florencji zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich części Włoch.

Po drugie, tu narodził się Italian International Design, gdzie najciekawszy kontekst historyczny spotkał się z wizją przyszłości.

Po trzecie, ponieważ jest najbardziej emocjonalnym miastem we Włoszech.

Co więcej, nasza lokalizacja znajduje się przy „Via degli Artisti”, dzielnicy wielkich artystów miasta, znanej ze swojej historii produkcji artystycznej.

Specyfiką naszych kursów jest to, że nauczanie łączy międzynarodowe doświadczenie zawodowe z wykładami teoretycznymi.

Dzięki praktycznemu podejściu do pracy i wizytom w miastach z projektowaniem na miejscu nasi profesorowie uczą różnych aspektów związanych z opracowywaniem projektów zarówno w zakresie mebli i projektowania wnętrz, jak i architektury.

Naucz się tego, zrób to

Lokalizacje

  • Florence

    Studium Architecturae Florence Design School, , Florence

pytania