Keystone logo
Stanford University Graduate School of Business

Stanford University Graduate School of Business

Stanford University Graduate School of Business

Wstęp

Stanford Graduate School of Business to miejsce, w którym wszystko i wszystko jest możliwe. To tam granice wiedzy wykraczają poza to, co można sobie wyobrazić. Tam, gdzie różnorodne pomysły i perspektywy nie są tylko akceptowane, są zachęcane i przyjmowane.

W tym wyjątkowym środowisku innowacji i współpracy pojawiają się pryncypialni liderzy. Wykładowcy, studenci, pracownicy i absolwenci rozwijają odwagę do podejmowania ryzyka, pasję do przewodzenia i motywację do wywierania pozytywnego wpływu - na siebie i świat.

Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie pomysłów, które pogłębiają i pogłębiają nasze zrozumienie zarządzania, a dzięki tym pomysłom rozwijanie innowacyjnych, pryncypialnych i wnikliwych liderów, którzy zmieniają świat.

Nasze nastawienie

W Stanford GSB wierzymy w ducha nieskończonych możliwości. Więc razem ryzykujemy. Rzucamy wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu, zachęcamy i przyjmujemy różnorodne pomysły oraz współpracujemy, aby zmienić świat.

Ten przedsiębiorczy sposób myślenia umożliwia innowacje i transformację. Dorastając w Dolinie Krzemowej, ten sposób myślenia jest na zawsze częścią naszego DNA. To nasz sekretny sos; wydaje się nieco nieuchwytny, dopóki nie doświadczysz tego na własnej skórze - kiedy wchodzisz na kampus, bierzesz zajęcia online lub na całym świecie, spotykasz się z wykładowcami, rozmawiasz ze studentem lub przedstawiasz pomysł.

Lokalizacje

  • Stanford

    Knight Way,655, 94305, Stanford

    pytania