Keystone logo
Staffordshire University MA w dziennikarstwie
Staffordshire University

MA w dziennikarstwie

Request duration

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* - Start / Opłata UE; 12.000 PLN - Opłata za międzynarodowe

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Magister Dziennikarstwa

Ten kurs jest przeznaczony dla tych, którzy chcą, aby przewinąć utwór do kariery w Dziennikarstwa. Jest to nagroda bardzo zawodowe i posiada pełną akredytację Krajowej Rady szkolenie dziennikarzy (NCTJ).

Konspekt szkolenia

Staffordshire University cieszy silne powiązania z branży dziennikarskiej i Nasza kadra nauczycielska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w gazetach, dziennikarstwa internetowego, radia i telewizji.

Będziesz korzystać z pracy z zespołem najlepszych dziennikarzy i naukowców, i nauczyć się samodzielnie pracować jako dziennikarz multimedialnych. Naszym celem jest połączenie teorii i praktyki w tętniącej życiem i atmosferą, która replikuje wciągające prawdziwy świat dziennikarstwa. Nacisk kładzie się na niezależnych badań, rozwoju i realizacji portfela perspektyw zawodowych. Nagroda następujący program ciągłej oceny i wymaga studentów do podjęcia pełni ocenić staż.

Studenci są w stanie siedzieć kwalifikacje NCTJ w sprawozdawczości, Prawo, Public Affairs, Video Dziennikarstwa, produkcji, portfela i skrótowym podczas kursu.

Najnowszy sprzęt standard branżowy jest używany i historie dotyczące wydarzeń w społeczności lokalnej, krajowej polityki, stosunków międzynarodowych, wiadomości sportowe i plotek są uwzględnione.

Akredytacja

Kurs jest akredytowany przez NCTJ. Oznacza to, że podczas nauki programu Dziennikarstwo stanowczo zalecamy, aby osiągnąć dyplom NCTJ w dziennikarstwie, które pracodawcy nadal oglądać przede wszystkim jako znak umiejętności zawodowych i kompetencji. Krótko mówiąc, są one niezbędne, aby pomóc Ci swoją pierwszą przerwę w karierze dziennikarskiej.

Nasze obiekty

Telewizja Aktualności Ustaw

Zestaw wiadomości odzwierciedla podobną konfigurację z zawartymi w branży telewizyjnej, aby zapoznać naszych studentów z praktykami pracy w wiadomościach telewizyjnych. Mamy 3-dolly Konfiguracja kamery, auto-repliki oraz standardowy system Playout w branży miksera indygo. To jest wbudowane w pełni wyposażoną galerii z coms, biurko wiadomości i sofy, dają szereg możliwości prezentacji.

Radio Studios

Wszystkie trzy nasze studia radiowe działają z RCS Master Control, Burli, Adobe Audition i Myriad dopasować handlowej standard branżowy. Studia są w pełni wyposażone w biurka mieszania, mikrofonów, oprogramowanie do nagrywania i linii ISDN do rozmów telefonicznych. Te studia są regularnie używane w połączeniu z dni prasowych i są bezpośrednio do studentów, dla własnych osobistych projektów.

Drukuj Newsroom

Newsroom druku mieści 31 firmy Apple Maszyny komplecie z Quark, Word, Photoshop i innych odpowiednich programów. Dziennikarze Print regularne tworzenie papierowych czasopism oraz układy do użytku osobistego i zawodowego. Obszar ten jest wykorzystywany zarówno jako placówki dydaktycznej i praktycznej pracy.

O szkole

pytania

Podobne kursy