Keystone logo
St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

Wstęp

Misja: St. Thomas jest uniwersytetem katolickim o bogatej różnorodności kulturowej i międzynarodowej, zaangażowanym w akademickie i zawodowe sukcesy swoich studentów, którzy stają się etycznymi liderami w naszej globalnej społeczności.

St. Thomas University (STU) to prywatny, katolicki uniwersytet non-profit w Miami Gardens na Florydzie. W STU zanurzysz się w środowisku przepełnionym różnorodnością, bogatym w tradycję i pełnym możliwości.

STU stara się przygotować swoich uczniów do bycia liderem w każdej dziedzinie ich życia - zawodowo, osobiście i duchowo. Uniwersytet ma długą katolicką tradycję doskonałości akademickiej i ma wyraźnie postępową perspektywę; obejmując nowe koncepcje i technologie, prowadząc imponujące programy badawcze w wielu różnych dyscyplinach.

Uniwersytet wywodzi się z Universidad de Santo Tomas de Villanueva, założonego w 1946 roku w Hawanie na Kubie przez amerykańskich augustianów z pomocą europejskich augustianów. Kiedy rząd Castro wypędził augustianów z Kuby w 1961 roku, kilku amerykańskich augustianów przybyło do Miami, gdzie w 1961 roku założyli Biscayne College. Uniwersytet był pod patronatem archidiecezji Miami w 1988 roku, nadając św. bycia jedynym uniwersytetem sponsorowanym przez archidiecezję katolicką w stanie Floryda. Po uzyskaniu statusu uniwersytetu nazwa uczelni została zmieniona na St. Thomas University, aby odzwierciedlić jej kubańskie dziedzictwo.

STU ma 18 studiów licencjackich, 16 magisterskich, 4 programy doktoranckie i 1 program zawodowy (prawo) na trzech uczelniach (Gus Machado College of Business, College of Science, Technology, Engineering & Health oraz Biscayne College) i jedną szkołę prawniczą . STU ma 24 drużyny uniwersyteckie w ramach solidnego i konkurencyjnego działu Lekkoatletyki.

Rozwój przywództwa

STU koncentruje się na rozwijaniu osobistych i uniwersalnych umiejętności niezbędnych w życiu zawodowym, takich jak rozwiązywanie problemów, krytyczna analiza, badania oraz komunikacja pisemna i ustna. Dzięki projektom grupowym nauczysz się efektywnie działać w środowisku zespołowym. Absolwenci STU to ściśle powiązana sieć z silnymi powiązaniami z wieloma firmami i organizacjami zajmującymi się sportem zawodowym, podróżami i turystyką oraz międzynarodowym biznesem i handlem.

Staże, a nawet oferty pracy są dostępne dla studentów w większości programów, co pozwala angażować się w stymulujące, satysfakcjonujące i rozwijające karierę przedsięwzięcia. Centrum sukcesu studentów ma na celu wzbogacenie wszystkich aspektów doświadczenia ucznia i zapewnia każdemu uczniowi uzbrojonemu w umiejętności i narzędzia, aby odnieść sukces.

Historia Uniwersytetu św. Tomasza

St. Thomas University został założony w 1961 roku jako Biscayne College na zlecenie Braci Augustianów. Uczelnia została przyjęta jako członek Southern Association of Colleges and Schools i po raz pierwszy akredytowana przez Commission on Colleges w 1968 r. Poprzez ciągły wzrost i rozwój, Biscayne College uzyskało status uniwersytetu w 1984 r. Po dodaniu 10 programów magisterskich i otwarciu Szkoły Prawa. Uniwersytet znalazł się pod patronatem archidiecezji Miami w 1988 roku, nadając św. Tomaszowi wyróżnienie jako jedyny uniwersytet sponsorowany przez archidiecezję katolicką w stanie Floryda.

Po uzyskaniu statusu uniwersytetu nazwa uczelni została zmieniona na St. Thomas University, aby odzwierciedlić jej kubańskie dziedzictwo. Uniwersytet wywodzi się z Universidad de Santo Tomas de Villanueva, założonego w 1946 roku w Hawanie na Kubie przez amerykańskich augustianów z pomocą europejskich augustianów. Kiedy rząd Castro wyrzucił augustianów z Kuby w 1961 roku, kilku amerykańskich augustianów przybyło do Miami, gdzie założyli Biscayne College. Biorąc pod uwagę ich doświadczenie na Kubie, założyciele uniwersytetu, a zwłaszcza jego pierwszy rektor, który był wicerektorem Villanueva, dobrze znali nauczanie studentów z różnych środowisk. To zobowiązanie do różnorodności uczniów trwa do dziś.

St. Thomas University School of Law jest jedną z zaledwie dwóch akredytowanych katolickich szkół prawa na południe od Szkoły Prawa Uniwersytetu Georgetown w Waszyngtonie. School of Law at St. Thomas została w pełni akredytowana przez American Bar Association w lutym 1995 r. I oferuje tytuł doktora nauk prawnych (JD).

Św. Tomasz dał swoim absolwentom pewność siebie i umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w różnych dziedzinach. Wśród wybitnych absolwentów są: Alex Penelas, były burmistrz hrabstwa Miami-Dade, Andy Elisburg, wiceprezes ds. Operacyjnych w Miami Heat; Christina Fernandez, główny marszałek w Służbie Marszałkowskiej Stanów Zjednoczonych w regionie południowym; oraz John Dooner, dyrektor generalny Interpublic Group of Companies.

Lokalizacje

  • Miami Gardens

    Northwest 37th Avenue,16401, 33054, Miami Gardens

    pytania