Keystone logo
SCPSU Business School

SCPSU Business School

SCPSU Business School

Wstęp

Université Suisse Privée St Cléments - SCPU Business School została założona w celu opracowania szeregu kursów studiów we współpracy z wieloma wiodącymi w branży organizacjami przyznającymi kwalifikacje zawodowe.

Większość profesjonalnych organizacji, z którymi współpracuje Université Suisse Privée St Cléments, ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i pożądane jest, aby Université Suisse Privée St Cléments ustanowiła programy, które również doprowadzą do uzyskania akredytowanych kwalifikacji w Wielkiej Brytanii.

W ramach tego Université Suisse Privée St Clements otworzył SCPU Business School oferuje szeroką gamę programów, które nie tylko spełniają wymagania programowe oraz członkostwa w organizacjach zawodowych w branży, ale także prowadzą do bezpośredniego Pathway do brytyjskich kwalifikacji stopnia. W ten sposób SCPU Business School została utworzona, aby oferować podwójne nagrody Université Suisse Privée St Cléments i UK OFQUAL.

Pierwsze programy mają na celu umożliwienie studentom kontynuowania nauki w wielu brytyjskich uniwersytetach.

SCPU - Business School uważa, że ​​możliwość studiowania tych podwójnych akredytowanych OFQUI i Université Suisse Privée St Cléments jest cennym sposobem na studiowanie brytyjskiego dyplomu, kiedy koszt studiów licencjackich na większości uniwersytetów w Wielkiej Brytanii waha się od 6 000 GBP do 9 000 GBP rocznie

Większość brytyjskich uniwersytetów zaakceptuje 240 kredytów oferowanych przez SCPU Business School Associate Degree in Business Management (OFQUAL Level 4/5) za doładowanie na ostatni rok studiów licencjackich. Podobnie, większość uniwersytetów zaakceptuje 120 kredytów oferowanych przez SCPU Business School Post Graduate Degree in Management (OFQUAL Level 7) jako zaawansowanego wejścia na doładowanie MBA.

66405_trrg.png

Lokalizacje

 • Lausanne

  Avenue Louis-Ruchonnet 4 1003 Vaud, , Lausanne

  • Switzerland Online

   Switzerland Online, Szwajcaria

   pytania