Keystone logo
St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

Wstęp

Uważamy, że mniejszy jest lepszy. Nasz mały rozmiar jest powodem, dla którego jesteśmy w stanie zapewnić każdemu z naszych studentów duże doświadczenie uniwersyteckie, pełne możliwości.

Znajduje się w Fredericton, New Brunswick, St. Thomas University jest małą, głównie licencjacką uczelnią zajmującą się doskonałością w edukacji sztuk wyzwolonych.

Uniwersytet to ekscytujący czas. To czas na rozwój osobisty i intelektualny. Jest to okazja dla uczniów, aby dowiedzieć się więcej o świecie i o sobie. Nowe zainteresowania, nowi przyjaciele i nowe doświadczenia pomagają uczniom wkroczyć w kolejny rozdział ich życia.

Ten czas zawsze może stanowić wyzwanie, dlatego jesteśmy zobowiązani do zapewnienia niezrównanego środowiska uczenia się, akademickiego i osobistego wsparcia, gdy jest to potrzebne, oraz możliwości, które zapewniają studentom doświadczenia, których potrzebują, aby osiągnąć ich cele akademickie i zawodowe.

Zajęcia - Każda lekcja jest mała i kameralna. Nasza klasa, licząca 60 uczniów, liczy zaledwie 26 osób, a klasy w klasach wyższych są jeszcze mniejsze. Zajęcia są oparte na dyskusjach i debatach, a profesorowie mogą poznać swoich uczniów i zaoferować zindywidualizowaną uwagę. 99% naszych pełnoetatowych wykładowców ma doktorat. lub najwyższe stopnie naukowe w swoich dziedzinach.

Doskonałość w nauczaniu - 91% studentów pierwszego roku ocenia swoje doświadczenie jako doskonałe lub dobre. Jednym z powodów jest to, że nacisk na nauczanie, wyzwania akademickie i rozwijanie nowych umiejętności myślenia są oceniane jako jedne z najwyższych w Kanadzie.

Pomoc finansowa - co roku uniwersytet przeznacza 1,8 miliona dolarów na pomoc finansową dla studentów. Przy ponad 40 różnych rodzajach stypendiów i stypendiów istnieje wiele sposobów, aby pomóc zrównoważyć koszty czesnego.

Wsparcie - nasz Dział Obsługi Studentów wspiera studentów na każdym etapie. Oferując zasoby na wsparcie akademickie, planowanie kariery, radzenie sobie ze stresem i nie tylko, studenci mają zespół ludzi, którzy pomagają im w spędzaniu czasu na uniwersytecie.

Możliwości - Dyplom uniwersytecki to coś więcej niż tylko uczęszczanie na zajęcia. Nasi studenci uczestniczą w krajowych konferencjach, studiują za granicą, publikują swoje badania i pracują nad profesjonalnymi badaniami z profesorami. Przyjmują role przywódcze w Związku Studentów i życiu rezydencyjnym, pracują w niepełnym wymiarze godzin w kampusie oraz stażystami i wolontariuszami w całym mieście.

Lokalizacje

  • Fredericton

    Dineen Drive,51, E3B 5G3, Fredericton

    Programy

    pytania