Keystone logo
© Eva Dang
St John's College

St John's College

St John's College

Wstęp

Witamy

Nasza wizja tutaj w St John's jest wyposażyć chrześcijan do misji w świecie zmian. Od ponad 150 lat jesteśmy pionierem innowacji w szkoleniu ministerialnym i nadal tworzymy uczniów wiodących przywódców poprzez programy oparte na kontekście, zintegrowane i odpowiednie.

Od ponad 40 lat realizujemy programy nauczania na odległość i oferujemy pakiet wysokiej jakości programów od poziomu 4 do poziomu 7, dzięki wspólnym nagrodom zatwierdzonym przez Uniwersytet w Durham, które możesz studiować w swoim otoczeniu i w czasie, który Ci odpowiada.

Nasze korzenie są anglikańskie, ale przyjmujemy studentów z wielu różnych denominacji, organizacji chrześcijańskich i sieci ... Pomożemy ci rozpoznać wolę Boga, gdy odkryjesz jego powołanie do swojego życia, odkryjesz wszystko, co Bóg przygotował dla ciebie i rozwijasz się jako uczeń Chrystusa. Nasze programy mogą być dostosowane do twojej własnej służby, pomagając ci pogłębić zrozumienie ewangelii poprzez naukę, pracę i kult w społeczności. Rozwiniesz swoje uznanie dla teologii, posługi i misji, abyś mógł zainspirować innych w swojej wierze i powołaniu - ku chwale Boga, ze względu na Jezusa i moc Ducha.

Nasza strona internetowa pomoże ci zrozumieć naszą wizję i wartości oraz da ci przegląd różnych możliwości, jakie istnieją, aby szkolić i uczyć się z nami tutaj w St John's. Sprawdź różne sekcje witryny, aby uzyskać więcej informacji na temat programów, które mamy do zaoferowania.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. W międzyczasie życzymy Wam każdego błogosławieństwa, gdy będziecie nadal zgłębiać swoją rolę w misji Boga.

76494_people-woman-coffee-meeting.jpg

Wizja i wartości

Naszym głównym celem jest inspirowanie twórczego chrześcijańskiego uczenia się, naznaczonego przekonaniami ewangelicznymi, doskonałością teologiczną i życiem napełnionym Duchem, aby ci, którzy szkolą się u nas, mogli być wyposażeni do misji w świecie zmian ...

W tym celu:

Biblijnie zakorzenione

St John's jest kolegium ewangelickim, chociaż mile widziane są uczniowie z innych perspektyw i tradycji. Cenimy rozważne i odpowiedzialne zaangażowanie w Pismo i wierzymy, że nasze życie i posługi powinny być kształtowane przez biblijne zrozumienie, kiedy podążamy za ukrzyżowanym i zmartwychwstałym Jezusem.

Duchowo żywy

Oczekujemy, że Bóg będzie dzisiaj działał i będzie starał się pielęgnować modlącą się, wielbiącą wspólnotę, w której istnieje otwartość na Boga i na siebie nawzajem. Jesteśmy ukształtowani przez charyzmatyczny strumień chrześcijaństwa, gdy patrzymy, aby uczestniczyć w przemieniającej pracy Ducha, zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo. Te akcenty są nierozerwalnie związane z rytmem naszego wspólnego życia.

Aktywnie Mentalna

Zależy nam na holistycznej proklamacji dobrej nowiny Jezusa, a wszyscy nasi uczniowie aktywnie uczestniczą w służbie i misji w praktyce. Od samego początku staraliśmy się sprostać wyzwaniom i szansom, jakie niesie ze sobą zmiana społeczna i kulturalna, i nadal słuchamy kultur, w których żyjemy i odpowiadamy modlitwą, kreatywnością i energią. W tych i innych sposobach staramy się żyć według biblijnego motta wybranego przez naszych założycieli: "Biada mi, gdybym nie głosił ewangelii" (1 Koryntian 9:16).

Akademicznie Rygorystyczne

Podczas gdy dostosowujemy się do wyzwań naszej szybko rozwijającej się kultury, zachowujemy także doskonałość teologiczną, która charakteryzowała św. Jana od samego początku. Nasz wydział to wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy, którzy są zaangażowani w badania, pisanie i praktykę służby w różnych kontekstach poza szkołą.

Relacjonalnie zaangażowany

Życie wspólnotowe jest w centrum św. Jana i cenimy możliwości łączenia się ze sobą w Kolegium oraz w kontekstach poza Kolegium, poprzez kult, nauczanie i uczenie się, a także przez wspólne jedzenie i spotkania towarzyskie. Staramy się stworzyć gościnną kulturę i docenić bogatą różnorodność tradycji, środowisk, stylów uwielbienia i doświadczeń, które charakteryzują życie w St John's.

Aktywnie współpracować

Staramy się współpracować z kościołami, diecezjami, denominacjami i sieciami, gdy służymy królestwu Bożemu. Partnerstwa te zwiększają uczenie się uczniów, gdy rozwijamy pionierskie podejście do posługi i misji w Midlands i innych regionach.

Lokalizacje

  • Nottingham

    St John’s College Chilwell Lane Bramcote Nottingham NG9 3DS, , Nottingham

pytania