Keystone logo
SRH Berlin University of Applied Sciences Mgr inż. Zarządzanie transformacją cyfrową z opcjami specjalizacji
SRH Berlin University of Applied Sciences

Mgr inż. Zarządzanie transformacją cyfrową z opcjami specjalizacji

4 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 790 / per month *

W kampusie

* Kampus w Dreźnie: obywatele UE/EOG, w tym Bałkanów Zachodnich i Szwajcarii 4 080 EUR/semestr | obywatele spoza UE/EOG 5400 EUR/semestr. Kampus w Hamburgu: obywatele UE/EOG, w tym Bałkanów Zachodnich i Szwajcarii 800 EUR/miesiąc | obywatele spoza UE/EOG EU

Wstęp

Zostań kreatorem cyfrowej zmiany!

Innowacje cyfrowe nieustannie zmieniają nasze życie. Te szybkie zmiany stawiają przed firmami we wszystkich sektorach istotne wyzwania strategiczne, technologiczne, ekonomiczne i komunikacyjne/integracyjne.

Aby skutecznie pokonać te przeszkody, firmy potrzebują wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią opracować i zastosować rozwiązania, które z powodzeniem wprowadzą je w cyfrową przyszłość. Możesz być jednym z tych specjalistów - z Master in Digital Transformation Management.

Dwuletni program magisterski z zarządzania transformacją cyfrową (MSc) oferuje wybór między czterema kierunkami:

  • Cyberbezpieczeństwo w biznesie (Dresden School of Management)
  • Inżynieria oprogramowania w biznesie (Dresden School of Management)
  • Zarządzanie IT (kampus SRH Hamburg)
  • Analityka biznesowa (kampus SRH Hamburg)

W zależności od pożądanej dziedziny tematy są zaprojektowane tak, aby tworzyć ekspertów z zakresu cyfrowego biznesu, bezpieczeństwa IT, inżynierii oprogramowania lub inżynierii produktów i usług. Dzięki zdobytej wiedzy pomożesz organizacjom w podejmowaniu w czasie rzeczywistym decyzji dotyczących optymalizacji procesów i poprowadzisz firmy w cyfrową przyszłość.

Podczas studiów zdobędziesz różne umiejętności, które pomogą Ci zrozumieć aspekty rozwoju i zarządzania firmą, a także techniki i instrumenty innowacji, procesów organizacyjnych i zarządzania zmianą.

Najważniejsze punkty programu obejmują podstawowe moduły dotyczące strategii i metod transformacji, moduły do wyboru oraz interdyscyplinarną orientację międzynarodową. Podstawowe moduły i przedmioty do wyboru wyposażą Cię w solidne umiejętności w zakresie nowoczesnych metod zarządzania i doradztwa. Umiejętności te zostaną dodatkowo wzmocnione podczas twojego semestru za granicą lub stażu za granicą, gdzie będziesz miał możliwość praktycznego zastosowania swojej wiedzy.

Twoja ścieżka w przyszłość

  • Weźmiesz udział w szkoleniu krok po kroku
  • Będziesz uczyć się w małych zespołach poprzez zadania zorientowane na praktykę
  • Możesz skoncentrować się na tym, co ważne w 5-tygodniowych blokach
  • Otrzymasz indywidualne wsparcie od swoich wykładowców

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Referencje studentów

O szkole

pytania