Keystone logo
Spertus Institute

Spertus Institute

Spertus Institute

Wstęp

Spertus Institute for Jewish Learning and Leadership kieruje się dwiema prawdami: tętniące życiem społeczności żydowskie uczą się społeczności żydowskiej, a te wielkie społeczności żydowskie potrzebują wspaniałych przywódców. Te prawdy wpływają na wszystko, co robimy.

Spertus Institute oferuje dynamiczne możliwości uczenia się, zakorzenione w żydowskiej mądrości i kulturze oraz otwarte dla wszystkich. Te możliwości mają na celu umożliwienie osobistego rozwoju, szkolenie przyszłych liderów i zaangażowanie jednostek w odkrywanie żydowskiego życia.

Programy dla absolwentów i profesjonalne warsztaty służą wyborcom w rejonie Chicago i na całym świecie poprzez różne opcje nauczania na miejscu i na odległość.

Programy publiczne - w tym filmy, prelegenci, seminaria, koncerty i wystawy - są oferowane w siedzibie Instytutu przy Michigan Avenue na przedmieściach Chicago oraz w Internecie.

Często słyszymy od studentów i uczestników, że ich doświadczenia w Spertus są inspirujące, a nawet zmieniające. Jest to zgodne z projektem, ponieważ Instytut stara się oferować prowokujące do myślenia treści z rzeczywistymi aplikacjami, niezrównanymi zasobami i przyjaznym środowiskiem, które zachęca ludzi do otwartej wymiany pomysłów. Powoduje to znaczące, ważne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego dla wyborców i społeczności.

Lokalizacje

  • Chicago

    South Michigan Avenue,610, 60605, Chicago

    pytania