Keystone logo
© Penn State Great Valley
Spalding University

Spalding University

Spalding University

Wstęp

Zadzwoń do domu Spaldinga

Spalding University to dom dla studentów, którzy chcą zdobyć stopień naukowy, jednocześnie angażując się i służąc społeczności. Każdego dnia, kierując się misją, wcielamy współczucie w czyn. Jesteśmy wolontariuszami, uczymy, doradzamy, organizujemy i dajemy. Nasi uczniowie są aktywni w społeczności, wykorzystując swoją edukację w Spalding, aby uczynić świat lepszym. Jesteśmy zróżnicowaną społecznością, której głównym celem jest integracja i cenimy naszych studentów, wykładowców i pracowników ze wszystkich środowisk. Rozpocznij z nami swoją studencką podróż i realizuj swoje pasje.

Inkluzywna społeczność

W Spalding jesteśmy inkluzywną społecznością ludzi, którzy zasadniczo różnią się od siebie. Z pokorą akceptujemy siebie nawzajem takimi, jakimi jesteśmy. Reprezentujemy przekrój społeczeństwa. Mamy najbardziej zróżnicowaną rasowo grupę studentów prywatnych uczelni w Kentucky. Trzydzieści jeden procent uczniów identyfikuje się jako osoby kolorowe.

Jesteśmy społecznością uczniów złożoną z artystów, weteranów, aktywistów, rodziców, przywódców religijnych, członków społeczności LGBTQIA i sportowców. Wszyscy jesteśmy tymi ludźmi i nie tylko. Mamy różne zdolności, ideały, kultury, pochodzenie, cele i pasje. Kultywujemy wspierającą przestrzeń dla wszystkich naszych uczniów do nauki i rozwoju.

Od 1814 roku służymy naszym wspólnotom w tradycji Sióstr Miłosierdzia z Nazaretu w duchu otwartości i współczucia.

Dołącz do naszej tradycji. Pozwól nam powitać cię w domu.

Mały kampus, duże miasto

Spalding University to mały kampus położony w sercu tętniącego życiem miasta Louisville w stanie Kentucky. Jedna z wielu instytucji i organizacji, które sprawiają, że oddawanie jest sposobem na życie, Spalding University jest aktywnym liderem w dzielnicy SoBro. Kampus Spalding otoczony jest pięknymi zabytkowymi rezydencjami i wysadzanymi drzewami ulicami na południu oraz brzegami rzeki Ohio na północy. Nasze miasto jest uznawane za jedno z najbardziej przyjaznych do życia miast w Ameryce. W rzeczywistości zostało uznane przez SmartAsset za najlepsze miasto dla nowych absolwentów szkół wyższych, co może wyjaśniać, dlaczego ponad 70 procent naszych absolwentów decyduje się na mieszkanie w Louisville.

Spalding & Louisville

Spalding University to mikrokosmos miasta, w którym żyjemy. Dzięki zróżnicowanej społeczności i skupieniu się na współczuciu, Spalding odzwierciedla różnorodność rasową, ekonomiczną, kulturową i LGTBQIA otaczającego nas miasta. Studenci angażują społeczność Louisville poprzez staże i prace w terenie, lokalne działania informacyjne i wolontariat, a także niezliczone partnerstwa z firmami i organizacjami społecznymi.

Mieszkaj w centrum tego wszystkiego

Szczycące się kwitnącą sceną artystyczną pośród znanych parków i naturalnego otoczenia, Louisville jest również jednym z najlepszych miejsc gastronomicznych i kulturalnych na Środkowym Zachodzie. Nasze miasto oferuje ponad 1000 lokalnych restauracji i zostało uznane za Top 10 Food City przez National Geographic. Jeśli szukasz rozrywki, sztuki lub zakupów, mamy Kentucky Derby Festival, Forecastle Music Festival, Gonzofest, World Fest, dzielnicę Nulu, historyczne Highlands i nie tylko. Louisville jest domem dla ponad 120 systemów parkowych, w tym Waterfront Park. Wszystko to i wiele więcej sprawia, że Louisville jest popularnym miejscem kulturalnym. Podróżni przyjeżdżają do Louisville, aby doświadczyć sztuki, przygody na świeżym powietrzu, modnej sceny kulinarnej i wszelkiego rodzaju rozrywki. Wskocz do samochodu lub autobusu, a znajdziesz się w odległości pół dnia jazdy od Chicago, St. Louis, Indianapolis, Cincinnati, Nashville, Asheville i innych ekscytujących miejsc.

Naszą misją jest służenie innym

Nasza misja jest naszą siłą napędową. To więcej niż coś, co znajdziesz w naszej historii lub statucie. Żyjemy tym. Udostępniamy to. Jesteśmy z tego dumni. Nauczysz się tego od pierwszego dnia w kampusie i będziesz się z nim kontaktować każdego dnia w klasie i poza nią. A kiedy skończysz studia, zabierzesz to ze sobą w świat.

Funkcje kampusu

  Rekrutacja

  Lokalizacje

  • Louisville

   901 S 4th St, 40203, Louisville

  • Louisville

   South 4th Street, 901, 40203, Louisville

   pytania