Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Southwest University of Visual Arts

Southwest University of Visual Arts

Southwest University of Visual Arts

Wstęp

Nasza misja

Southwest University of Visual Arts zmienia życie, kształcąc studentów, aby doskonalili się w dziedzinie sztuk pięknych, projektowania i komunikacji wizualnej w środowisku skoncentrowanym na studentach, zaangażowanym w najwyższe standardy osiągnięć akademickich, badań naukowych, kreatywności i obywatelstwa w zróżnicowanej społeczności światowej.

Nasze wartości i ideały

Southwest University of Visual Arts działa, aby wypełniać swoją misję zgodnie z ustalonym zestawem wartości i ideałów, które wspierają cele uniwersytetu. Te wartości i ideały służą jako kompas, który kieruje planem instytucji oraz jej codziennymi działaniami i decyzjami.

Możliwość dostosowania

Southwest University of Visual Arts ceni sobie i wierzy w dostosowywanie się do profesjonalnej sztuki i projektowania oraz światowej społeczności, zwracając uwagę na zmiany społeczne i technologiczne.

Odpowiedzialność

Southwest University of Visual Arts ceni i wierzy w utrzymywanie odpowiedzialności za jakość programów edukacyjnych oferowanych przez uniwersytet.

Komunikacja

Southwest University of Visual Arts ceni i wierzy w otwartość i reagowanie na indywidualne pomysły i specyficzne potrzeby oraz uważne słuchanie wszystkich opinii i spostrzeżeń.

Różnorodność

Southwest University of Visual Arts ceni i wierzy w rozumienie naszego świata jako jednej dużej, złożonej społeczności.

Integracja

Zawsze dążymy do integracji; doceniając wkład każdego członka uczelni, aby stać się najlepszymi, jakimi możemy być.

Wysokie standardy

Dążymy do najwyższych standardów osiągnięć akademickich i pragniemy zmieniać życie poprzez kształcenie studentów w zakresie doskonalenia sztuki i projektowania.

Z wielką radością dzielimy się tym, że SUVA wprowadza się do pięknego nowego budynku położonego przy 20 E. Congress, w samym sercu tętniącego życiem centrum Tucson. To posunięcie pozwoli SUVA w pełni zintegrować się z kwitnącą społecznością artystyczną w Tucson, przygotowując nas na świetlaną przyszłość w naszej lokalnej społeczności i poza nią.

Lokalizacje

  • Tucson

    East Congress Street,20, 85701, Tucson

    Programy

    pytania