Keystone logo
Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Wstęp

70952_Screenshot-2018-2-15About.png

WITAMY W SMSU

Southwest Minnesota State University to czteroletni publiczny uniwersytet oferujący wysokiej jakości kształcenie w zakresie sztuk wyzwolonych i zawodów, aby przygotować Cię do życia, które odnosi sukcesy zarówno osobiste, jak i zawodowe. SMSU przekształciła się w uniwersytet z wysokim wyborem narodowym, tworząc naukowców, którzy stają się liderami, myślicielami i przedsiębiorcami przyszłości. Studenci i wykładowcy przyjeżdżają tutaj, by zaangażować się w bogate "doświadczenie południowo-zachodnie", które rozpoczyna się od silnych naukowców, spełniających możliwości społeczne i wsparcie od innych Mustangów. Zapraszamy do odwiedzenia SMSU i doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania.

Misja, wizja i wartości

Misja Southwest Minnesota State University :

" Southwest Minnesota State University przygotowuje studentów do stawienia czoła złożonym wyzwaniom w tym stuleciu jako zaangażowanych obywateli w ich lokalnych i globalnych społecznościach. Nasze kompleksowe programy studiów, nauczane w tradycji sztuki liberalnej, są poświęcone łączeniu akademickich i praktycznych doświadczeń rozwoju zawodowego w południowo-zachodnia Minnesota do szerszego świata. "

Wizja:

" Southwest Minnesota State University jest uniwersytetem z wyboru."

SMSU podtrzymuje podstawowe wartości transformacyjnego uczenia się, koncentrując się na doskonałości, zaangażowaniu obywatelskim i społecznym, różnorodności i globalnej świadomości oraz kwestiach środowiskowych związanych ze zrównoważonym rozwojem i zarządzaniem:

Doskonałość i innowacja

Wydział SMSU i personel SMSU tworzą i wspierają wysokiej jakości środowisko nauczania, które koncentruje się na uczniach

 • przygotowuje studentów do stawienia czoła złożonym wyzwaniom tego stulecia jako zaangażowanym obywatelom w ich lokalnych i globalnych społecznościach;
 • zapewnia studentom umiejętności i wiedzę, aby byli przez całe życie uczniami

Zaangażowanie obywatelskie i wspólnotowe

Wydział SMSU i personel są zaangażowane i wspierają działania, które

 • promować możliwości zaangażowania obywatelskiego, które zwiększają reputację SMSU jako instytucji zaangażowanej lokalnie, regionalnie i globalnie
 • budować wzajemnie korzystne partnerstwa w naszym regionie i stanie
 • zapewniają bogate możliwości uczenia się, które wykraczają poza tradycyjne ustawienia w klasie i laboratorium

Różnorodność i globalna świadomość

Wydział SMSU i personel SMSU przyczyniają się do tworzenia środowiska, które celebruje różnorodny i integracyjny charakter społeczności kampusów SMSU, jak oni

 • wspieranie zrozumienia kulturowego i interakcji oraz przyjaznego i dostępnego środowiska dla wszystkich grup
 • zapewnić przyjazne środowisko dla ekspresji intelektualnej i komunikacji obywatelskiej przez wszystkie grupy

Środowisko, gospodarowanie i zrównoważony rozwój

Wydział SMSU i personel są zobowiązani do bycia odpowiedzialnymi stewardami naszych zasobów środowiskowych i fiskalnych, którzy

 • ułatwienie bezpiecznego, dostępnego kampusu
 • wspieranie działań, programów i stypendiów, które doprowadzą do zrównoważonej przyszłości

Deklaracja wizji i podstawowe wartości uznają nacisk uniwersytetu na zwracanie uwagi na potrzeby studentów, promowanie szacunku dla różnych głosów i zachęcanie do działań zrównoważonych.

Co więcej, misja uniwersytetu jest zgodna z misją systemu rządzącego i strategicznymi priorytetami. Misja systemu Minnesota State System brzmi: "System szkół wyższych i uniwersytetów stanu Minnesota, oparty na odrębnych i współpracujących instytucjach, oferuje wyższe wykształcenie, które odpowiada osobistym i zawodowym celom szerokiej gamy indywidualnych uczniów, poprawia jakość życia wszystkich Minnesotańczyków i utrzymuje żywe gospodarki w całym kraju. Stan."

Administracja

Dr Connie J. Gores została wyznaczona przez system stanowy Minnesota i rozpoczęła swoje obowiązki 1 lipca 2013 r. Prezydent Gores jest dziewiątym stałym przewodniczącym SMSU.

Akredytacje

SMSU jest akredytowany przez Krajowe Stowarzyszenie Szkół Muzycznych, Radę Minnesota ds. Nauczania, Radę ds. Edukacji Pracy Socjalnej, Krajowy Sojusz Równoczesnych Partnerstw Rekrutacyjnych (NACEP), Komisję ds. Edukacji Pielęgniarskiej Kolegium (CCNE) oraz Uczenie się Komisja Północno-Centralnego Stowarzyszenia Kolegiów i Szkół, 230 South LaSalle Street, Suite 2400, Chicago, IL 60602; (800) 621-7440. Aby uzyskać więcej informacji na temat Komisji Higher Learning odwiedź ich stronę internetową: www.ncahlc.org.

70954_image_handler.jpeg

DOM MUSTANGÓW

Jesteśmy dumni z częstych sukcesów naszych sportowców, a także z nagród za osiągnięcia obywatelskie i wysokie GPA (ponad 3,0). Uczniowie-studenci SMSU zarabiają CoSIDA Academic All-America (R) honoruje 19 razy w historii szkoły, 12 od 2009 roku! SMSU wygrało 51 drużyn NSIC, drugie krajowe NCAA wiceliderów, trzy krajowe mistrzostwa NCAA i trzy krajowe mistrzostwa NIWBT. Czterech zawodników wygrało indywidualne mistrzostwa krajowe!

MARSHALL, MINNESOTA

Southwest Minnesota State University znajduje się w Marshall, Minnesota, przyjaznej, rozwijającej się społeczności, liczącej 13 000 osób. Marshall został uznany za jednego z najlepszych amerykańskich miast w mieście, w niewielkiej odległości od miast Twin, St. Cloud, Sioux Falls SD i Fargo ND. Marshall jest także dumą z firmy Schwan's Company, Ralco Nutrition, Action TrackChair, a także z dużymi pracodawcami: USBank, Archer Daniels Midland, Affiliated Community Medical Center oraz Avera Marshall Regional Medical Center.

Studenci i wykładowcy przyjeżdżają tutaj, by zaangażować się w bogate "doświadczenie południowo-zachodnie", które rozpoczyna się od silnych naukowców, spełniających możliwości społeczne i wsparcie od innych Mustangów. Zapraszamy do odwiedzenia SMSU i doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania. SMSU naprawdę jest tam, gdzie należysz!

Więcej informacji na temat wizyty w Marshall: www.discoversouthwestmn.com

Lokalizacje

 • Marshall

  1501 State St, , Marshall

Programy

Instytucja oferuje również:

pytania