Keystone logo
Southern Utah University

Southern Utah University

Southern Utah University

Wstęp

Southern Utah University to troskliwa społeczność kampusowa, w której studenci przyjeżdżają, aby odkrywać swoje zainteresowania i przygotowywać się do znaczącej kariery i doświadczeń życiowych. Dzięki ponad 140 programom licencjackim * i 21 programom dla absolwentów i certyfikatów w siedmiu uczelniach akademickich, SUU z dumą oferuje światowej klasy możliwości uczenia się opartego na projektach, w których studenci zdobywają doświadczenie zawodowe przed wejściem na rynek pracy.

Znajdujący się na najlepszym podwórku na świecie SUU to Uniwersytet Parków® dzięki bliskości kilku terenów rekreacyjnych na świeżym powietrzu i partnerstwu edukacyjnemu z National Park Service. Bezpieczny kampus mieszkalny SUU pozwala studentom - ponad 12 000 - na nawiązywanie przyjaźni na całe życie, a także na niepowtarzalne przygody na świeżym powietrzu w połączeniu z innowacyjnymi przedsięwzięciami akademickimi.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Cedar City

    West University Boulevard,351, 84720, Cedar City

    pytania