Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

Wstęp

ZMIANA UMYSŁÓW

Jako katalizator transformacji i zmian, Simmons School zapewnia rzeczywiste rozwiązania problemów stanowiących wyzwanie dla naszej społeczności i świata.

Witamy w Szkole Edukacji i Rozwoju Człowieka im. Annette Caldwell Simmons, gdzie wykładowcy i pracownicy zajmują się rozwojem specjalistów z wielu dziedzin edukacji, poradnictwa, rozwiązywania sporów, fizjologii stosowanej i dobrego samopoczucia. Interdyscyplinarna praca, którą wykonujemy w Simmons, koncentruje się na tworzeniu i rozpowszechnianiu wiedzy opartej na dowodach w tych dziedzinach, aby sprostać wyzwaniom coraz bardziej zmieniającego się, zróżnicowanego świata. Nasze wysokiej jakości nauczanie i rygorystyczne stypendia są oparte na duchu współpracy i ukierunkowaniu na społeczności, którym służymy. W końcu uważamy, że stypendia i szkolenia, które kształtują nasze programy studiów, studentów i absolwentów, muszą nadal wywierać wpływ poza SMU. Mamy nadzieję, że skupiając się na współpracy w naszych społecznościach, możemy zmienić życie na lepsze.

Zapraszamy do zapoznania się z licznymi projektami badawczymi, programami studiów, ośrodkami szkoleniowymi i nowymi inicjatywami w Simmons School. Jeśli wyobrażasz sobie swoją przyszłość w którymkolwiek z naszych obszarów, z niecierpliwością czekamy na pomoc w osiągnięciu celów zawodowych. Nasz wydział zachęca studentów, aby dążyli do wysokich celów w swojej karierze, sprostania rygorom przygotowania w swoich dziedzinach i budowania lepszej przyszłości dla wszystkich.

Wraz z rozwojem szkoły Annette Caldwell Simmons Twoje uczestnictwo ma znaczenie. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się do nas dołączyć.

Stephanie Knight, Ed.D.

Leon Simmons Dziekan Annette Caldwell Simmons School of Education and Human Development

Lokalizacje

  • Dallas

    University Boulevard,3101, 75205, Dallas

    pytania