Keystone logo
South African Business & Technology Institute

South African Business & Technology Institute

South African Business & Technology Institute

Wstęp

Przegląd

Południowoafrykański Instytut Biznesu i Technologii - SABTI, znajduje się w centrum Johannesburga, w samym sercu Braamfontein, z głównym kampusem położonym na 5 piętrze, w budynku Arbor Square przy Cnr. Melle

Obiekty szkolne istnieją, aby wspierać podstawową funkcję instytucji w zakresie nauczania, badań i usług. SABTI dysponuje najnowocześniejszymi salami lekcyjnymi, pracownią komputerową, strefą rozrywki, kuchnią i urządzeniami do przeprowadzania ablucji, które również są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Oprócz sal lekcyjnych, laboratoriów i biur, College oferuje BEZPŁATNE WI-FI dla studentów podczas godzin nauki, a regularne godziny pracy zaczynają się od 7:00 do 16:30, od poniedziałku do piątku.

107157_pexels-photo-936137.jpeg

W recepcji znajduje się stanowisko samopomocy z komputerami przeznaczonymi specjalnie dla studentów, aby dokonać rejestracji i płatności. Instytucja zasadniczo stara się utrzymać otwarty dostęp do swoich obiektów, ale zastrzega sobie prawo do ograniczenia dostępu. Dostęp do studiów telewizyjnych i obiektów użyteczności publicznej jest ograniczony ze względów bezpieczeństwa i operacyjnych.

Naszą misją jest uczynienie kampusu SABTI wygodnym, bezpiecznym i estetycznie atrakcyjnym miejscem do nauki, życia, pracy i zabawy.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie systemy operacyjne były sprawne i odpowiadały na potrzeby w zakresie konserwacji i naprawy awaryjnej społeczności kampusu. Dążymy do zrównoważonego rozwoju i budowania społeczności poprzez docieranie i edukację przy jednoczesnym zmniejszeniu naszego wpływu na środowisko; jednocześnie oszczędzając energię, promując energię odnawialną, wykorzystanie alternatywnego transportu, recykling i ekologiczne zamówienia publiczne.

W SABTI życie społeczne jest czymś więcej niż tylko nauką. Mamy różne platformy, które sprzyjają wyrażaniu różnych talentów studentów. Mamy również środowisko, które pozwala na znalezienie nowych przyjaźni w społeczności, która jest bogata w dziedzictwo i interakcje społeczne.

Każda osoba, która wykazała niezdolność lub niechęć do przestrzegania polityki instytutu lub obowiązującego prawa, może zostać "zbanowana" z kampusu. Takie zawiadomienie, generalnie wydawane przez dyrektora bezpieczeństwa kampusu i / lub urząd dyrektora, odmawia dostępu do wszystkich nieruchomości i obiektów instytutu.
Życie w kampusie

W SABTI życie społeczne jest czymś więcej niż tylko nauką. Mamy różne platformy, które sprzyjają wyrażaniu różnych talentów studentów. Mamy również środowisko, które pozwala na znalezienie nowych przyjaźni w społeczności, która jest bogata w dziedzictwo i interakcje społeczne.


Wydawnictwo SABTI

SABTI ma ogromną ochotę publikować dobrze zbadane, innowacyjne książki zarówno dla czytelników akademickich, jak i ogólnych. Koncentrujemy się na takich dziedzinach jak czasopisma ekonomiczne, życie studenckie, sztuka i dziedzictwo, nauka, historia i polityka, biografia i różne podręczniki.

* Jeśli chcesz publikować w publikacji SABTI, zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi przesyłania.

107158_pexels-photo-1059120.jpeg


Dlaczego SABTI?

Przystępność

Republika Południowej Afryki

Możliwość zatrudnienia

Republika Południowej Afryki

The South African Business

Jakość

Republika Południowej Afryki

Udogodnienia

SABTI dysponuje najnowocześniejszymi salami lekcyjnymi, pracownią komputerową, strefą rozrywki, kuchnią i urządzeniami do przeprowadzania ablucji, które również są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Jest DARMOWY WI-FI dla studentów podczas godzin nauki. SABTI posiada również Self-Help Desk z komputerami przeznaczonymi specjalnie dla studentów, którzy dokonują rejestracji i płatności.

Inne korzyści

 • Stypendia i stypendia są dostępne / oferowane w SABTI.
 • Studenci zdobywają kwalifikacje w krótszym czasie.
 • SABTI oferuje możliwości uczestniczenia w zagranicznych konferencjach studenckich.
 • Działalność społeczna i rozrywka, która przynosi zabawę środowisku edukacyjnemu SABTI znajduje się w centrum Joburg.
 • SABTI gwarantuje staże
 • SABTI zapewnia / oferuje swoim studentom bezpłatne doradztwo zawodowe.
 • Dostęp do nowoczesnego transportu i infrastruktury. SABTI znajduje się w pobliżu stacji Gautrain, stacji metra, Bree Taxi Rank, stacji Park oraz stacji Metrobus i Rea Vaya

Lokalizacje

 • Johannesburg

  Juta Street, 2001, Johannesburg

  Programy

   pytania