Keystone logo
SOAS University of London Magister zarządzania finansami międzynarodowym
SOAS University of London

Magister zarządzania finansami międzynarodowym

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 14 270 / per year *

W kampusie

* opłaty za pełny etat: UK 13 720 GBP; Za granicą 21 880 funtów. Opłaty za 2 lata w niepełnym wymiarze godzin: 6 860 GBP/rok w Wielkiej Brytanii; Za granicą 10 940 £/rok. Opłaty za 3 lata w niepełnym wymiarze godzin: Wielka Brytania 4,570 GBP/rok; Za granic

Wstęp

Tryb obecności: w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

Ten program jest przeznaczony dla absolwentów pierwszego stopnia z szerokiej gamy przedmiotów z zakresu nauk społecznych lub kandydatów z innych dyscyplin, którzy mogą wykazać swoją przydatność i motywację do tego programu. Doświadczenie zawodowe jest mile widziane, ale nie jest konieczne. Dzięki interaktywnemu doświadczeniu edukacyjnemu program ma na celu zapoznanie studentów z szeroką różnorodnością perspektyw, najnowocześniejszymi pomysłami i technikami zarządzania finansami w celu zwiększenia perspektyw kariery absolwentów. Program zaoferuje również międzynarodową perspektywę, aby uzyskać głębsze zrozumienie i umiejętności w dziedzinie zarządzania finansami, ściśle odzwierciedlając wysoce zglobalizowane i zintegrowane środowisko biznesowe w świecie rzeczywistym.

Absolwenci tego programu zdobędą szeroką gamę wiedzy, umiejętności technicznych i komunikacyjnych, które są poszukiwane przez pracodawców w sektorach finansów i usług finansowych.

Rekrutacja

Program

O szkole

pytania