Keystone logo
© photo courtesy of SIT Graduate Institute
SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

Wstęp

SIT Graduate Institute oferuje międzynarodowe stopnie magisterskie, certyfikaty i programy rozwoju zawodowego w dziedzinie transformacji konfliktów, edukacji międzynarodowej, zrównoważonego rozwoju i TESOL. Od 1964 roku SIT przygotowuje profesjonalistów do odniesienia sukcesu w środowiskach międzykulturowych i międzynarodowych.

Programy studiów magisterskich i certyfikatów w różnych obszarach i formatach treści

SIT Graduate Institute przygotowuje studentów z całego świata do bycia skutecznymi liderami, profesjonalistami i obywatelami. Programy rozwoju absolwentów i rozwoju zawodowego firmy SIT są zakorzenione w modelu edukacji opartej na doświadczeniu, w którym uczenie się odbywa się na styku teorii i praktyki. Studenci są szkoleni, aby stać się wysoko wykwalifikowanymi praktykami, którzy mają imponującą wiedzę na temat teoretycznych podstaw swojego zawodu; doświadczenie w branży; oraz świadomość własnych możliwości, wartości i etyki.

Studenci mogą wybierać spośród różnych programów studiów magisterskich, certyfikatów i programów rozwoju zawodowego w różnych dziedzinach, od edukacji międzynarodowej, przez zrównoważony rozwój, transformację konfliktów po nauczanie języków.

SIT jest akredytowana przez New England Commission of Higher Education (NECHE) za pośrednictwem swojej Komisji ds. Instytucji Szkolnictwa Wyższego. Zapytania dotyczące statusu akredytacji należy kierować do pracowników administracyjnych instytucji.

Osoby fizyczne mogą również kontaktować się z:
Komisja ds. Szkół Wyższych
Nowa Anglia Komisja Szkolnictwa Wyższego
209 Burlington Road | Bedford, MA 01730-1433 | 781 271-0022 | [email protected]

SIT został dopuszczony do udziału w Krajowej Radzie ds. Umów Wzajemności Autoryzacji Państwowych.

Rekrutacja

SIT Graduate Institute Pracownicy działu rekrutacji pracują indywidualnie z każdym kandydatem. Jesteśmy zobowiązani do pomocy w całym procesie, od wstępnego zapytania do rejestracji w programie.

Nasze hybrydowe programy w niepełnym wymiarze godzin rozpoczynają się latem, a nasze globalne studia w pełnym wymiarze godzin rozpoczynają się jesienią. Dokładne daty programów można znaleźć na stronie internetowej danego programu. Wszelkie pytania można również kierować na adres [email protected].

Stypendia i Finansowanie

Wszyscy przyjęci studenci z udokumentowanymi kwalifikacjami zostaną automatycznie uwzględnieni przy przyznawaniu dostępnych nagród. Nie jest wymagana żadna dodatkowa aplikacja.

Program Żółta Wstążka dla amerykańskich weteranów

SIT Graduate Institute z dumą uczestniczy w programie Żółta Wstążka , umożliwiając weteranom amerykańskim i osobom pozostającym na ich utrzymaniu zdobycie dyplomu.

Stypendia za zasługi

Nagrody przyznawane są na podstawie siły zgłoszenia do programu SIT Graduate Institute .

Zniżki na czesne

Alumni Advantage to nagroda w wysokości 10 000 USD dla absolwentów programów The Experiment in International Living, SIT Study Abroad lub International Honors, która umożliwia absolwentom kontynuowanie nauki w ramach SIT i większej społeczności World Learning.

NagrodaSIT Partners honoruje nasze relacje z partnerami . Ta nagroda w wysokości 10 000 USD jest dostępna dla obecnych pracowników partnerów SIT Graduate Institute i szkół wysyłających do SIT . Studia za granicą. SIT ma prawie 300 partnerów na całym świecie. Aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do SIT Partner Scholarship, wyślij zapytanie tutaj.

Vermonterto nagroda w wysokości 8 000 USD dla kandydatów mieszkających w Vermont, gdzie kampus SITma swoją siedzibę od początku lat 60-tych, kiedy to został założony jako centrum szkoleniowe dla Korpusu Pokoju. Jako dumny członek społeczności Vermont, SIT poświęca się wzmacnianiu siły roboczej w Vermont, rozwijaniu umiejętności przywódczych w stanie i zapewnianiu globalnych możliwości dla mieszkańców Vermont.

Nagroda Northern Neighbors ma na celu rozszerzenie globalnych możliwości SITna mieszkańców stanu sąsiadujących z historycznym kampusem SITw Vermont. Ta nagroda w wysokości 5 000 USD jest przeznaczona dla wnioskodawców mieszkających w Nowej Anglii poza Vermont, która obejmuje Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire i Rhode Island, a także stan Nowy Jork, i koncentruje się na wspieraniu globalnie myślących obywateli tych stanów.

Dodatkowe informacje

Zniżki na czesne nie dotyczą studiów doktoranckich SITw zakresie edukacji globalnej (EdD).

Uprawnienie do jednej z większych zniżek czesnego może ograniczyć dostęp do dodatkowych stypendiów opartych na zasługach. Dodatkowe pytania dotyczące pomocy finansowej można kierować na adres [email protected].

Lokalizacje

 • Brattleboro

  PO Box 676

  • Washington

   1015 15th Street, NW

   • Ísafjörður

    Ísafjörður, Islandia

    • Zanzibar

     Zanzibar, Tanzania

     • Quito

      Quito, Ekwador

      • Lilongwe

       Lilongwe, Malawi

       • Kampala

        Kampala, Uganda

        • Durban

         Durban, Republika Południowej Afryki

         • Geneva

          Geneva, Szwajcaria

          • Amman

           Amman, Jordania

           • New Delhi

            New Delhi, Indie

            • Milimani East

             Milimani East, Kenia

             • Kisumu

              Kisumu, Kenia

              • Santiago

               Santiago, Chile

               • Ho Chi Minh City

                Ho Chi Minh City, Wietnam

                pytania